Robotické sekačky šetří váš čas

Robotické sekačky plně odpovídají trendu dnešní doby – vy sekáte a robot pracuje za vás. Možná se to zdá nadnesené, ale je to realita. Sekačku stačí jen nastavit.

Proč si koupit robotickou sekačku?

  • Pracuje za vás. Jedná se o sofistikovaný stroj. Po správné instalaci ho stačí naprogramovat a dál už vaši pomoc nepotřebuje. Seká trávu přesně v časech a dnech, jaké si nastavíte.
  • Šetří váš čas. Ušetříte i několik hodin týdně oproti sekání rotační sekačkou.
  • Dlouhá výdrž. Na jedno nabití vydrží pracovat až 4 hodiny.
  • Tichý provoz: nebudí děti, neruší sousedy. Výhoda v hustě zalidněných oblastech.
  • Žádný travní odpad. Robotická sekačka mulčuje. Stébla nasekaná na malé kousíčky se v trávníku ekologicky rozloží a působí jako přírodní hnojivo.
  • Dokonalý trávník: oboustranně broušený čtyřlistý nůž seká trávu často, zkracuje ji o malé kousíčky, takže trávník výrazně houstne a zbavuje se plevele. Rozdíl poznáte během pár týdnů.
  • Šetří peníze. Oproti spotřebě benzinové rotační sekačky jsou náklady na provoz zhruba třetinové.
  • Možnost ovládání přes mobil. Díky propojení přes Bluetooth. Aplikace je volně ke stažení.

Robotická sekačka

Kolik chytrých senzorů robot má?

Dešťový senzor pošle sekačku schovat před lijákem, ale déšť jako takový jí nevadí. Jen v něm nepracuje.
Travní senzor vyhodnocuje, jaký způsob sekání zvolit.
Senzor proti nárazu a zvednutí: když sekačka narazí do překážky, otočí se a jede jinam. Při zvednutí se nůž nejpozději do 2 sekund zcela zastaví.
Senzor detekující obvodový vodič dokonale čte vymezené zóny. 

Jak robot seká?

Travní senzor vyhodnotí, jaký způsob sekání v je vdanou chvíli nejvhodnější. Většinou jde o náhodný pohyb, spirálovitý pohyb volí sekačka v případě, že zajede do vyšší trávy. 

Přejede i chodníčky?

Pokud jsou v úrovni trávníku, tak ano. Mezi zónami tak může robot sám přejíždět. 

Jak se nabíjí?

V nabíjecí stanici, která je součástí výrobku. Sekačka rozpozná, když ji dochází energie a sama se tam dojede nabít. Když je zase v kondici, začne opět pracovat. 

Robotická sekačka

Jak dlouho mi vydrží pracovat na jedno nabití?

Nejvýkonnější model naší nabídky MTF 2000 S až čtyři hodiny.

Zvládnu si sám provést instalaci?

Nedoporučujeme to. Pro správné fungování robota je nezbytná bezchybná instalace a svěřte ji do rukou profesionálů. Speciálně vyškolení technici Mountfieldu disponují nejmodernějším vybavením a vše vyřeší za vás. Provedou rekognoskaci vaší zahrady. Nejdřív přes google maps ještě na prodejně, poté přímo u vás. Následně udělají podle velikosti a členitosti pozemku instalaci a nastaví robota přesně podle vašich představ. Zároveň seznámí uživatele s jeho fungováním.

Přijedou na vaši zahradu, provedou instalaci a nastaví robota přesně podle Vašich představ. Zároveň Vás seznámí se vším, co potřebujete vědět. Instalaci si objednáte v kterémkoli z našich prodejních center.

Přihlásit se
Uživatel nepřihlášený
Registrovat