+420 327 777 111 (volejte PO-PÁ 9-18 a SO-NE 9-17)

Posuvné zastřešení Comfort 8,54x3,94x1,28m

1 hodnocení
Kód: 3BZS9003
3
1
1
121 600 Kč
od 01.04.: 128 500 Kč
Prodej pouze V PRODEJNÁCH
Technické parametry
Rozměry [m] 8,54 x 3,94 x 1,28
Tvar obdélnik
Materiál hliník/polykarbonát 10 mm
Záruka 7 let
Katalogové číslo 3BZS9003
3BZS9003
Celé parametry

Pro své nepopiratelné přednosti je posuvné zastřešení stále častější výbavou zapuštěných bazénů. Zvyšuje komfort koupání a významně usnadňuje péči o bazénovou vodu. Ideální je samozřejmě instalovat posuvné zastřešení současně s instalací bazénu. Pokud již bazén máte a chcete dodatečně instalovat zastřešení, tak nezanedbejte stavební přípravu. Nutností je fixovat zastřešení vhodným kotevním materiálem do dostatečně pevného základu.

Součástí zastřešení nejsou pochozí krytky kolejiště pod zastřešením ani prodloužení kolejiště. Tyto doporučené produkty naleznete níže a v případě potřeby je můžete koupit samostatně.

Použité materiály jsou zárukou dlouhé životnosti a bezproblémové funkčnosti. Základem jsou koleje a konstrukce z kvalitních hliníkových profilů s povrchovou úpravou ELOX. Výplň je provedena z pevného komůrkového polykarbonátu 10mm s oboustrannou UV ochranou. Veškerý použitý spojovací materiál je výhradně z nerezavějící oceli.

Vhodné pro bazény:

Proč zastřešení

  • Prodlužuje koupání až na 6 měsíců
  • Příjemně teplá voda i za nepříznivého počasí
  • Snižuje teplotní ztráty během noci
  • Chrání vodu před nečistotami
  • Chrání děti i domácí zvířata před pádem do vody
  • Chrání před UV paprsky
Zobrazit celý popis

Hodnocení zákazníků (1)

3,0
Abychom zajistili férové hodnocení svých produktů, mohou výrobek hodnotit pouze naši zákazníci, kteří jej skutečně zakoupili. Bližší informace o recenzích naleznete ZDE.
Marcela 17. 7. 2020
Posuvné zastřešení je namontováno a je funkční bez problémů. Během montáže jsme však narazili na dva problémy které by mohl vyřešit a odstranit výrobce.
  • Ploché příruby horní příčky mají vzdálenost díry pro vrut blízko stěny a pak není možné vrut zašroubovat kolmo ale jen šikmo. Dále je příruba z umělé hmoty a pruží při smontování, lepší by byla kovová aby pak celá sestava modulu získala tuhost. V drážkách stočených profilů hned na kraji jsou našroubovány vruty s půlkulatou hlavou (místo s hlavou zapuštěnou) a ty pak svoji výškou zmenšují prostor pro nasouvání polykarbonátové desky, velký problém nasunutí i pro 4 pracovníky!!

Dotazy (0)

K tomuto produktu ještě nikdo nenapsal žádný dotaz.

Máte k výrobku nějaký dotaz?
Zeptejte se, my vám rádi odpovíme.