Sauny

Péče o zdraví, krásu a duševní rovnováhu

V boji proti mnoha civilizačním chorobám lékaři radí pravidelně regenerovat a pročišťovat organismus a zvyšovat jeho obranyschopnost. Relaxace nabírá stále více na významu a pravidelný pobyt v moderních saunách je jednou z jejích nejvyhledávanějších forem.

Díky infrasaunám a finským saunám z naší nabídky si budete moci s celou rodinou nerušeně užívat saunování kdykoliv a hlavně v pohodlí a soukromí vlastního domova.

Sauna

Pravidelné saunování má řadu pozitivních účinků:

Bedřich Trávníček

Srdce ikonaPRO ZDRAVÍ: deaktivuje a zabíjí viry a mikroorganismy, podporuje tvorbu bílých krvinek a imunoglobulinu, zvyšuje obranyschopnost organismu před respiračními chorobami, posiluje funkci kardiovaskulárního systému, mírní bolesti pohybového ústrojí, napomáhá při léčbě kožních onemocnění, revmatismu a artritidy, detoxikuje organismus a podporuje metabolismus.

Hubnutí ikonaPRO KRÁSU: Za 30 minut v sauně spálíte až 600 kcal. Saunování čistí a zpevňuje pleť, zmírňuje projevy celulitidy, pomáhá při léčbě lupénky a některých typů alergií
.

Relax ikonaPRO POHODU: uvolňuje svalové napětí způsobené např. sportovní zátěží nebo sedavým zaměstnáním, zbavuje stresu, zvyšuje kvalitu spánku, je vhodnou aktivitou pro celou rodinu, během chladných měsíců navozuje příjemný pocit letních dní.

Zobrazit celý popis

Nejprodávanější