Menu Zavřít
+420 327 777 111 (volejte PO-PÁ 9-18 a SO-NE 9-17)
Sortimentní katalog 2022 – tisíce tipů pro celý rok!

Sortimentní katalog 2022 – tisíce tipů pro celý rok!

Zahradní sezona se právě rozjíždí naplno, proto Vám nabízíme pohled na 180 stran nabitých tisíci inspirací a tipů nejen pro zahradu, terasu, dům i dílnu, ale také pro sport, volný čas a zdravý životní styl. Čeká Vás přehledná procházka napříč všemi kategoriemi sortimentu od SEKAČEK, TRAKTORŮ, ŘETĚZOVÝCH PIL, DÍLENSKÉHO NÁŘADÍ PŘES ZAHRADNÍ NÁBYTEK A GRILY AŽ PO ELEKTROKOLA, BAZÉNY NEBO VÍŘIVKY.
Sortimentní katalog 2022 – tisíce tipů pro celý rok!
Svou nabídku neustále obměňujeme, vylepšujeme a ve spolupráci s výrobci také zdokonalujeme. A výjimkou není ani rok 2022. Mezi novinkami objevíte například ROBOTICKÉ SEKAČKY, které šetří Vaši práci i čas. Velkou bombou je nová modelová řada AZURO IBIZA, která rozšířila nabídku tolik oblíbených nadzemních bazénů Azuro. Naše luxusní zapuštěné bazény letos obohatila řada moderních skeletových bazénů CARIBIC, které do Vašich zahrad vnesou atmosféru exotiky.
 
Ale novinky najdete také na stranách elektrokol nebo zahradního nábytku. A všechny milovníky grilování potěší inovovaná řada grilů amerického specialisty CHAR-BROIL i belgické značky BARBECOOK. Ale sliny se nad katalogem budou sbíhat i Vašim čtyřnohým kamarádům. Široká nabídka krmiva totiž odhalí nejen novinky ve všech produktových řadách a Vám představíme výhody zcela nového KLUBU VĚRNÝ PŘÍTEL.
 
Ale už dost řečí, všech 180 stran si prolistujte online pěkně v klidu domova ZDE.
Pro více informací o výrobcích včetně cen stačí kliknout přímo na stranu katalogu.
Tištěná podoba katalogu na Vás čeká ve kterékoli z našich prodejen.