Teď si dejte pořádný relax! Ceny akrylátových vířivek Vás v těchto dnech potěší

Teď si dejte pořádný relax! Ceny akrylátových vířivek Vás v těchto dnech potěší

Vlastní wellness zázemí s akrylátovou vířivou vanou nabízí uvolnění nejen po pracovní či sportovní zátěži, ale také zábavu. Navíc jsou pravidelné hydromasáže i skvělou péčí o zdraví a vitalitu celé rodiny. Říkáte si, že je to drahé? A co takhle sleva 20–30 % na luxusní vířivku od nás! Ještě do 4. června ji získáte na všechny akrylátové modely.
Teď si dejte pořádný relax! Ceny akrylátových vířivek Vás v těchto dnech potěší
Vyberete si z 9 modelů akrylátových vířivek až pro 6 osob v různých stupních výbavy. Charakteristické je pro ně použití špičkových materiálů a precizní zpracování. Tón jim udávají kvalitní americké skořepiny Lucite Acrylics, spolehlivá čerpadla o výkonu až 10 HP s úsporným a tichým chodem a v neposlední řadě také špičkové řídicí jednotky Gecko z Kanady. Vše završuje pokročilá technologie ohřevu vody (až 40 °C), jež se ve spojení se silnou skandinávskou izolací podílí na výrazném snížení výdajů za elektrickou energii. Díky speciální konstrukci a výbavě jsou akrylátové vířivky vhodné pro venkovní využití i při teplotách hluboce pod nulou, slouží tedy celoročně.
 
Blahodárné účinky, pro které jsou vířivky tak vyhledávány:
  • Podporují funkci kardiovaskulárního systému a přirozenou obranyschopnost organismu.
  • Odbourávají stres, zlepšují náladu a zvyšují kvalitu spánku.
  • Efektivně aktivují organismus (při nižší teplotě lázně).
  • Uvolňují klouby všechny svalové skupiny po náročných sportovních výkonech i pracovním dni.
  • Čistí a regenerují pokožku mikrobublinami.
  • Posilují imunitu a vitalitu.
  • Pomáhají při bolestech svalů, kloubů i při revmatismu.
  • Jsou účinnou podporou mnoha druhů poúrazové léčby.

 
Špičková výbava pro luxusní zážitky!
 
Mimo jiné Vás čeká pohodlné ovládání všech funkcí pomocí mobilní aplikace, síla až 88 proudových trysek včetně podsvícených, sopečný efekt, pohodlné podhlavníky, LED světelná i kyslíková terapie či aromaterapie. Bublinkovou lázeň si budete užívat ve společnosti osvětlených fontánek či vodopádu a k tomu Vám z výkonného audiosystému bude hrát Vaše oblíbená hudba.
 
A konečně, volit můžete až ze 4 dekorů skořepiny (bílá perla, stříbřitý mramor, toskánské slunce a půlnoční kaňon), aby Vám vysněná vířivka co nejlépe ladila s terasou, zimní zahradou či interiérem. Který model je ideální právě pro Vaše představy? Poraďte se v kterékoliv naší prodejně.

Mohlo by vás zajímat

Akrylátové