Vířivka Malaga Life DeLuxe - Mramor

Kód: 3VAN0225
0
0
0
303 000 Kč
169 900 Kč
Prodej pouze V PRODEJNÁCH
Koupit na splátky
Vyberte si variantu, která vám nejvíce vyhovuje.
Např. 16 990 Kč + 10 x 16 990 Kč
Essox kalkulačka piktogram SPOČÍTAT
Záruka 2 roky

Záruka
2 roky

10 let záruka na strukturu skeletu

Záruka 10 let
na strukturu skeletu

KVALITNÍ SKOŘEPINA - ŠPIČKOVÉ TECHNOLOGIE - MAXIMÁLNÍ POHODLÍ

Vířivá vana s kvalitní skořepinou poskytuje šest ergonomických pozic. Je vyrobena v EU z těch nejlepších materiálů, zasazena do WPS plastového rámu opatřeného elegantním dřevoplastovým opláštěním.  Špičkové technologie s řídicí jednotkou Gecko (Kanada) máte pod palcem díky komfortnímu ovládacímu panelu nebo možnosti ovládání mobilní aplikací přes wi-fi připojení.
 
Kromě relaxující hydromasáže nabízí také LED osvětlení s volitelným barevným tónem přesně podle Vaší nálady včetně tří osvětlených fontánek, vodopád nebo také zabudovaný audiosystém. Samostatné cirkulační čerpadlo spolu se silnou izolační vrstvou snižují spotřebu elektrické energie. 

Barevné varianty skořepiny: stříbřitý mramor, toskánské slunce, ledově bílá


V TÉTO VÍŘIVCE SI BUDETE UŽÍVAT

 
MAXIMÁLNÍ POHODLÍ

Pět ergonomických pozic k sezení Vám zajistí maximální pohodlí i optimální polohu pro masáž každé části Vašeho těla. Kapitánské křeslo je designované pro absolutní uvolnění.
 

MASÁŽ CELÉHO TĚLA

Tato vířivá vana disponuje 40 hydromasážními tryskami, které jsou efektivně rozmístěny tak, aby Vám poskytly komplexní masáž těla.

 

STYLOVÉ OSVĚTLENÍ

Vířivka je osazena sadou 16 podsvícených LED trysek s volitelným barevným tónem, který vždy podpoří Vaši náladu (chromoterapie), a osvětleným nárožím.
 

VODOPÁDY A FONTÁNKY

Osvětlené fontánky a vodopád rozehrají po setmění fantazii barev i nad hladinou. Navíc příjemně namasírují svalové partie v oblasti ramen a šíje.
 

PARÁDNÍ MUZIKA

Vaši oblíbenou hudbu si můžete vychutnávat při relaxu celého těla díky audiosystému MYMUSIC 2.0. Pohodlně k němu připojíte přes bluetooth jakékoliv Vaše mobilní zařízení.


Vířivku Malaga najdete vystavenou na prodejnách

STŘÍBŘITÝ MRAMOR   stribrna-1.jpg

Pardubice, Zlín, Brno - Olympia, Litoměřice
 
 


NA TÉTO VÍŘIVCE OCENÍTE

KVALITNÍ SKOŘEPINA

Skořepina je vyrobena v EU z těch nejlepších materiálů na trhu s využitím robotických technologií. Tvoří ji tři ekologicky neutrální vrstvy se speciálním vyztužením a izolací POLI-MAX™. Vnější vrstva akrylátu americké značky LUCITE ACRYLICS® má antibakteriální úpravu. Vnitřní vrstva vykazuje extrémní izolační vlastnosti, zvyšuje tuhost skořepiny a také odolnost proti nárazu. Na skelet proto poskytujeme záruku 10 let.


ELEGANCE KABINETU

Mimořádně kvalitní opláštění je z vysoce trvanlivého dřevoplastu v elegantní stříbrošedé anebo hnědé barvě. Má povrch s příjemnou texturou, která zaujme na první pohled. Nároží kabinetu je ozdobeno efektními designovými prvky.


NOVÁ SKANDINÁVSKÁ IZOLACE

Kvalitní izolace o tloušťce až 3,5 cm umístěná přímo na rámu vířivky v kombinaci s precizním zpracováním celé konstrukce vany výrazně snižuje tepelné úniky a tím i výdaje za elektrickou energii. Bez starostí si tak můžete vířivku užívat opravdu celoročně!


ÚSPORNÁ ČERPADLA

Samostatná cirkulační čerpadla o celkovém výkonu 6 HP (2×3 HP) snižují spotřebu elektrické energie potřebné pro provoz vířivé vany na minimum.

PRVOTŘÍDNÍ ŘÍDICÍ JEDNOTKA

Špičkové technologie v kombinaci s řídicí jednotkou kanadské značky Gecko máte pod palcem díky komfortnímu dotykovému ovládacímu panelu i možnosti ovládání mobilní aplikací přes wi-fi připojení.


OZMIX™ SYSTÉM

V současnosti nejúčinnější technologie dezinfekce vody ozónem, která vykazuje až o polovinu nižší obsah bakterií ve vodě. Výrazně tak snižuje celkovou náročnost péče o vířivku.


MOŽNOST PŘIPOJENÍ NA TEPELNÉ ČERPADLO

Tento model vířivé vany můžete připojit na tepelné čerpadlo, čímž výrazně snížíte spotřebu elektrické energie potřebné na její provoz.

Skimmer a držák nápojů není součástí balení.


K této vířivce doporučujeme koupit termokryt.
 

Technické parametry

Hmotnost [kg] 335
Rozměry [cm] 218 x 218 x 90
Ovládací panel analogový (možnost připojení přes WiFi)
Připojení Do svorkovnice (400V)
Počet trysek 40
Cirkulační čerpadlo Ano
LED osvětlení 16x1 , osvětlené nároží
Míst k ležení 1
Míst k sezení 5
Objem vody [l] 1 200
Topidlo [kW] 3
Termo kryt Volitelná výbava
Výkon čerpadla 2x 3 HP (2x 2,2 kW)
Dezinfekce vody Ozmix systém
Audio systém 2.0

Ke stažení

3VAN0225 Katalogové číslo: 3VAN0225

Hodnocení zákazníků (0)

K tomuto produktu ještě nikdo nenapsal žádnou recenzi.

Dotazy (0)

K tomuto produktu ještě nikdo nenapsal žádný dotaz.

Máte k výrobku nějaký dotaz?
Zeptejte se, my vám rádi odpovíme.