Vířivka Manhattan Life DeLuxe - Ledově Bílá

Kód: 3VAN0256
0
0
0
238 000 Kč
166 300 Kč
Prodej pouze V PRODEJNÁCH
Koupit na splátky
Vyberte si variantu, která vám nejvíce vyhovuje.
Např. 16 630 Kč + 10 x 16 630 Kč
Essox kalkulačka piktogram SPOČÍTAT
Záruka 2 roky

Záruka
2 roky

10 let záruka na strukturu skeletu

Záruka 10 let
na strukturu skeletu

KVALITNÍ SKOŘEPINA - ŠPIČKOVÉ TECHNOLOGIE - MAXIMÁLNÍ POHODLÍ


Vířivá vana s kvalitní skořepinou poskytuje jednu ergonomickou pozici na ležení. Je vyrobena v EU z těch nejlepších materiálů, zasazena do WPS plastového rámu opatřeného elegantním dřevoplastovým opláštěním. Špičkové technologie s řídicí jednotkou Gecko (Kanada) máte pod palcem s komfortním ovládacím panelem nebo možností ovládání mobilní aplikací přes wi-fi připojení.

Kromě relaxující hydromasáže nabízí také LED osvětlení s volitelným barevným tónem přesně podle Vaší nálady včetně 2 osvětlených fontánek nebo zabudovaný audiosystém. Samostatné cirkulační čerpadlo spolu se silnou izolační vrstvou snižují spotřebu elektrické energie. Provozní náklady šetří také kvalitní celoroční ochranný termokryt se zvýšenou UV ochranou.
 

Barevné varianty skořepiny: ledově bílá, stříbřitý mramor, toskánské slunce


V TÉTO VÍŘIVCE SI BUDETE UŽÍVAT

 
MAXIMÁLNÍ POHODLÍ

Tři ergonomické pozice (2× sezení, 1× ležení) Vám zajistí maximální pohodlí i optimální polohu pro masáž každé části Vašeho těla.

 

MASÁŽ CELÉHO TĚLA

Tato vířivá vana disponuje 30 hydromasážními tryskami, které jsou efektivně rozmístěny tak, aby Vám poskytly komplexní masáž těla.

 

PARÁDNÍ OSVĚTLENÍ

Vířivka je osazena sadou 10 podsvícených LED trysek s volitelným barevným tónem, který vždy podpoří Vaši náladu (chromoterapie).

 

OSVĚTLENÉ FONTÁNKY

Dvě osvětlené výsuvné fontánky zpestří Vaši hydromasáž proudy vody a víření bublinek o další rozměr. Efektní světelné hrátky pak rozehrají hlavně v noci.
 

PARÁDNÍ MUZIKA

Vaši oblíbenou hudbu si můžete vychutnávat při relaxu celého těla díky audiosystému MYMUSIC 2.0. Pohodlně k němu připojíte přes bluetooth jakékoliv Vaše mobilní zařízení.


 

NA TÉTO VÍŘIVCE OCENÍTE

KVALITNÍ SKOŘEPINA

Skořepina je vyrobena v EU z těch nejlepších materiálů na trhu s využitím robotických technologií. Tvoří ji tři ekologicky neutrální vrstvy se speciálním vyztužením a izolací POLI-MAX™. Vnější vrstva akrylátu americké značky LUCITE ACRYLICS® má antibakteriální úpravu. Vnitřní vrstva vykazuje extrémní izolační vlastnosti, zvyšuje tuhost skořepiny a také odolnost proti nárazu. Na skelet proto poskytujeme záruku 10 let.


ELEGANCE KABINETU

Mimořádně kvalitní opláštění je z vysoce trvanlivého dřevoplastu v elegantní stříbrošedé anebo hnědé barvě. Má povrch s příjemnou texturou, která zaujme na první pohled. Nároží kabinetu je ozdobeno efektními designovými prvky.


NOVÁ SKANDINÁVSKÁ IZOLACE

Kvalitní izolace o tloušťce až 3,5 cm umístěná přímo na rámu vířivky v kombinaci s precizním zpracováním celé konstrukce vany výrazně snižuje tepelné úniky a tím i výdaje za elektrickou energii. Bez starostí si tak můžete vířivku užívat opravdu celoročně!


ÚSPORNÉ ČERPADLO

Samostatné cirkulační čerpadlo o celkovém výkonu 3 HP se postará o snížení spotřeby elektrické energie, potřebné pro provoz vířivé vany, na minimum.

PRVOTŘÍDNÍ ŘÍDICÍ JEDNOTKA

Špičkové technologie v kombinaci s řídicí jednotkou kanadské značky Gecko máte pod palcem díky komfortnímu tlačítkovému ovládacímu panelu i možnosti ovládání mobilní aplikací přes wi-fi připojení.


OZMIX™ SYSTÉM

V současnosti nejúčinnější technologie dezinfekce vody ozónem, která vykazuje až o polovinu nižší obsah bakterií ve vodě. Výrazně tak snižuje celkovou náročnost péče o vířivku.


MOŽNOST PŘIPOJENÍ NA TEPELNÉ ČERPADLO

Tento model vířivé vany můžete připojit na tepelné čerpadlo, čímž výrazně snížíte spotřebu elektrické energie potřebné na její provoz.

Technické parametry

Hmotnost [kg] 280
Rozměry [cm] 201 x 153 x 85
Ovládací panel analogový ovládací panel (wifi)
Připojení Do svorkovnice (400V)
Počet trysek 30
Cirkulační čerpadlo Ano
LED osvětlení 10 x LED
Míst k ležení 1
Míst k sezení 2
Objem vody [l] 560
Topidlo [kW] 3
Termo kryt Volitelná výbava
Výkon čerpadla 1x 3 HP (1x 2,2 kW)
Dezinfekce vody Ozmix system (ozón + mixér)
Audio systém 2.0

Ke stažení

3VAN0256 Katalogové číslo: 3VAN0256

Hodnocení zákazníků (0)

K tomuto produktu ještě nikdo nenapsal žádnou recenzi.

Dotazy (0)

K tomuto produktu ještě nikdo nenapsal žádný dotaz.

Máte k výrobku nějaký dotaz?
Zeptejte se, my vám rádi odpovíme.