Vířivka Manhattan Life hnědá- Toskánsko

Kód: 3VAN0232
0
0
0
Míst k sezení
2
Míst k ležení
1
Rozměry
201 x 153 x 85 cm
Více
116 900 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 204 900 Kč
Prodej pouze V PRODEJNÁCH
Koupit na splátky
Vyberte si variantu, která vám nejvíce vyhovuje.
Např. 11 690 Kč + 10 x 11 690 Kč
Essox kalkulačka piktogram SPOČÍTAT
Záruka 2 roky

Záruka
2 roky

10 let záruka na strukturu skeletu

Záruka 10 let
na strukturu skeletu

Technické parametry
Rozměry [cm] 201 x 153 x 85
Počet trysek 30
Míst k sezení 2
Ovládací panel Dotykový (možnost ovládat přes WiFi)
Výkon čerpadla 1x 3 HP (1x 2,2 kW)
Možnost volit intenzitu masáže Ne
Topidlo [kW] 3
Cirkulační čerpadlo Ano
LED osvětlení 10 x LED
Připojení Do svorkovnice (400V)
Termo kryt Volitelná výbava
Objem vody [l] 560
Hmotnost [kg] 280
Dezinfekce vody Ozmix system (ozón + mixér)
Audio systém 2.0
Záruka 2 roky
Katalogové číslo 3VAN0232
3VAN0232
Celé parametry

Vířivá vana s kvalitní skořepinou poskytuje jednu ergonomickou pozici na ležení. Je vyrobena v EU z těch nejlepších materiálů, zasazena do WPS plastového rámu opatřeného elegantním dřevoplastovým opláštěním. Špičkové technologie s řídicí jednotkou Gecko (Kanada) máte pod palcem s komfortním ovládacím panelem nebo možností ovládání mobilní aplikací přes wi-fi připojení. Barevné varianty skořepiny: bílá perla, stříbřitý mramor, toskánské slunce.

Kromě relaxující hydromasáže nabízí také LED osvětlení s volitelným barevným tónem přesně podle Vaší nálady včetně 2 osvětlených fontánek nebo zabudovaný audiosystém. Samostatné cirkulační čerpadlo spolu se silnou izolační vrstvou snižují spotřebu elektrické energie. Provozní náklady šetří také kvalitní celoroční ochranný termokryt se zvýšenou UV ochranou.Špičkové materiály pro bezstarostný relax

Skořepina je vyráběna z těch nejlepších materiálů na trhu s využitím robotických technologií. Tvoří ji tři ekologicky neutrální vrstvy se speciálním vyztužením a izolací POLI-MAX ™. Vnější vrstva akrylátu LUCITE ACRYLICS® má antibakteriální úpravu Microban. Vnitřní vrstva ABS POLYMER vykazuje extrémní izolační vlastnosti, zvyšuje tuhost skořepiny a také odolnost proti nárazu. Na strukturu skeletu proto poskytujeme záruku 10 let.


Elegantní ze všech úhlů

Nestačí nám perfektní vzhled skořepiny. Dbáme také na eleganci kabinetu. Mimořádně kvalitní opláštění je z vysoce trvanlivého dřevoplastu v elegantní stříbrošedé barvě. Má povrch s příjemnou texturou a potěší i na pohled. Nároží kabinetu je řešeno efektními designovými prvky.

NOVÁ ZESÍLENÁ IZOLACE

Naše vířivky izoluje až 3,5cm vrstva kvalitní skandinávské izolace. V kombinaci s precizním zpracováním celé konstrukce vany se tak výrazně snižují tepelné úniky a především pak výdaje za elektrickou energii. Bez starostí si  tak můžete vířivku užívat opravdu celoročně!

Zobrazit celý popis

Hodnocení zákazníků (0)

K tomuto produktu ještě nikdo nenapsal žádnou recenzi.

Dotazy (0)

K tomuto produktu ještě nikdo nenapsal žádný dotaz.

Máte k výrobku nějaký dotaz?
Zeptejte se, my vám rádi odpovíme.