Vířivka Wellis Everest šedá/toskánsko

Kód: 3VAN0193
0
0
0
Míst k sezení
3
Míst k ležení
2
Rozměry
236 x 236 x 95 cm
Více
379 900 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 590 900 Kč
Prodej pouze V PRODEJNÁCH
Koupit na splátky
Vyberte si variantu, která vám nejvíce vyhovuje.
Např. 37 990 Kč + 10 x 37 990 Kč
Essox kalkulačka piktogram SPOČÍTAT
Záruka 2 roky

Záruka
2 roky

10 let záruka na strukturu skeletu

Záruka 10 let
na strukturu skeletu

Technické parametry
Rozměry [cm] 236 x 236 x 95
Počet trysek 88
Míst k sezení 3
Ovládací panel Dotykový (možnost ovládat přes WiFi)
Výkon čerpadla 2x 3 HP (2x 2,2 kW) + 2x 2 HP (2x 1,5 kW)
Typ čerpadla 2rychlostní + 1rychlostní
Možnost volit intenzitu masáže Ano
Topidlo [kW] 3
Cirkulační čerpadlo Ano
LED osvětlení 12 x LED, velké centrální světlo , osvětlené nároží
Aroma terapie Ano
Připojení Do svorkovnice (400V)
Audio systém Aquatic 4.1. (4 výsuvné reproduktory a subwoofer)
Termo kryt Volitelná výbava
Objem vody [l] 1 560
Hmotnost [kg] 420
Dezinfekce vody UV lampou Ano
Záruka 2 roky
Katalogové číslo 3VAN0193
3VAN0193
Celé parametry

Vířivá vana z nejvyšší řady naší nabídky má kvalitní skořepinu s pěti ergonomickými pozicemi. Je vyrobena v EU z těch nejlepších materiálů, zasazena do WPS plastového rámu opatřeného designovým dřevoplastovým opláštěním. Kromě klasické relaxující hydromasáže nabízí také LED osvětlení s volitelným barevným tónem přesně podle Vaší nálady včetně dvou osvětlených fontánek, vodopád, audiosystém s výsuvnými reproduktory a subwooferem, aromaterapii i kyslíkovou terapii.
 
Výkonná čerpadla a špičkové technologie s řídicí jednotkou Gecko (Kanada) máte pod palcem díky komfortnímu dotykovému ovládacímu panelu nebo možnosti ovládání mobilní aplikací přes wi-fi připojení. Spolehlivá dezinfekce vody UV-C lampou odstraní až 100 % bakterií, ušetří až 80 % chemie a snižuje chemické aroma upravené vody na minimum. Samostatné cirkulační čerpadlo spolu se silnou izolační vrstvou snižují spotřebu elektrické energie. Dokonalá symfonie

Připojte mobilní zařízení přes Bluetooth a během neodolatelného uvolnění celého těla se ponoříte také do tónů své oblíbené hudby. Krystalicky čistý zvuk soundtracku Vašeho relaxu zajistí AquaSoul Pro sound systém s výsuvnými reproduktory a subwooferem.


Načerpat do těla energii vulkánu

Jako jediný model v nabídce je Everest vybaven tryskou MAGMAJET se sopečným efektem. Nechte tělem prostoupit tu energii a vyplavit s ní poslední zbytky stresu a napětí svalů i mysli.


Špičkové materiály pro bezstarostný relax

Skořepina je vyráběna z těch nejlepších materiálů na trhu s využitím robotických technologií. Tvoří ji tři ekologicky neutrální vrstvy se speciálním vyztužením a izolací POLI-MAX ™. Vnější vrstva akrylátu LUCITE ACRYLICS® má antibakteriální úpravu Microban. Vnitřní vrstva ABS POLYMER vykazuje extrémní izolační vlastnosti, zvyšuje tuhost skořepiny a také odolnost proti nárazu. Na strukturu skeletu proto poskytujeme záruku 10 let.


Zdraví a krása v harmonii

Nechte se hýčkat! Kyslíková terapie pročistí kůži, mikrobublinky z ní odstraní nečistoty, hydratují a revitalizují ji. Kyslík navíc zlepšuje funkci metabolismu, detoxikuje a posiluje kardiovaskulární systém.


Račte si vybrat

Obložení si můžete zvolit v 3 designech: šedá, hnědá a černá. Skořepinu nabízíme v 4 barevných variantách: bílá perla, stříbřitý mramor, toskánské slunce nebo půlnoční kaňon.


Luxus a elegance ze všech stran

Nestačí nám perfektní vzhled skořepiny. Dbáme také na eleganci kabinetu. Mimořádně kvalitní opláštění je z vysoce trvanlivého dřevoplastu (na výběr v hnědé, černé nebo šedé stříbrošedé barvě). Má povrch s příjemnou texturou a potěší i na pohled. Nároží kabinetu je řešeno futuristickými designovými prvky s osvětlením.

Zobrazit celý popis

Hodnocení zákazníků (0)

K tomuto produktu ještě nikdo nenapsal žádnou recenzi.

Dotazy (0)

K tomuto produktu ještě nikdo nenapsal žádný dotaz.

Máte k výrobku nějaký dotaz?
Zeptejte se, my vám rádi odpovíme.