Vonná esence, 50 ml do sauny - med

16 hodnocení
Kód: 3SAZ0073
4.4
16
16
340 Kč
290 Kč

Doporučuje

94%
zákazníků
5 hvězdiček
50 %
4 hvězdičky
44 %
3 hvězdičky
6 %
2 hvězdičky
0 %
1 hvězdička
0 %
Technické parametry
Objem [ml] 50
Záruka Z0c
Katalogové číslo 3SAZ0073
3SAZ0073
Celé parametry

Éterické oleje v kořenech, semenech, listech, či lodyhách a květech obsahuje každá rostlina. Aromaterapie užívá éterické oleje vybraných rostlin, aby posilovala rovnováhu a harmonii organismu po fyzické i psychické stránce. Blahodárný účinek těchto olejů je důsledkem jejich působení na hormony a fungování lidského těla.

 

Naše 4 klasická aromata tvoří základ pro vzrušující aromatické zážitky. Můžete své oblíbené vůně používat samostatně, nebo je kombinovat a vytvořit mnohem více vonných variací pro maximální prožitek v infrakabině. Náš koncept je pozvánka do sauny plné vonných prožitků, které můžete postupně prozkoumávat a naplno si užívat. Zažijete mnoho kombinací a intenzit vůní a získáte velmi jednoduše širokou škálu osvěžujících, uvolňujících či uklidňujících zážitků.

Doporučené dávkování:

Jako samostatnou vůni 3 – 4 stisky pipety do misky s cca 100 ml vody uložené v prostoru kabiny. Jako zesilovač k základní vůni 1 stisk pipety k jednomu až dvěma stiskům pipety základní vůně. U saun finských je možné roztokem přímo polévat i kameny. Dávkování je pak 3 – 5 ml na 1 litr vody. (nenaředěná essence nesmí být na kameny aplikována)

Med - teplý a sametový.

Teplá, sladká a těžká je vůně čerstvého, silného medu. Je sametově jemná, pro náš čich lichotivá, celé naše tělo zahalí do pocitu tepla. Náznak vanilky propůjčuje vůni jednoduchost a smyslnost. Medové aroma může být použito pro teplý, smyslný nálev nebo jako prohřívající, sladký a těžký zesilovač k základním vůním.
 

Informace o typu nebezpečnosti podle nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1272/2008:
Varování - Hořlavá kapalina a páry. Způsobuje vážné podráždění očí.

Zobrazit celý popis

Hodnocení zákazníků (16)

4,4
Abychom zajistili férové hodnocení svých produktů, mohou výrobek hodnotit pouze naši zákazníci, kteří jej skutečně zakoupili. Bližší informace o recenzích naleznete ZDE.
Stanislav 7. 4. 2021
příjemná vúně
Jiří 19. 2. 2021
Krásně voní po medu.
  • Stačí pár kapek
Jiří 14. 1. 2021
Přebije všechny ostatní vůně.
Načíst další recenze

Dotazy (0)

K tomuto produktu ještě nikdo nenapsal žádný dotaz.

Máte k výrobku nějaký dotaz?
Zeptejte se, my vám rádi odpovíme.