Vybavte si dílnu, svůj zimní azylový dům

Vybavte si dílnu, svůj zimní azylový dům

Vybavte si dílnu, svůj zimní azylový dům
Tak ještě naposledy shrabat zahradu a listí uložit pěkně do kompostu, kde bude nanejvýš vítaným hostem. Sekačku, zahradní traktor a jiné pomocníky s motorem za dobré paměti odvézt do servisu na bezplatnou posezonní prohlídku a zajistit případnou opravu. Aby to nedopadlo, jako letos na jaře, kdy před prvním sekáním člověk zjistí, že má tupý žací nůž nebo zanesený palivový filtr.
Zimní zábava

A co dál? No přece hurá do dílny. Ale ještě před tím musí člověk zrevidovat seznam všeho, co musí udělat a na co kvůli samým grilovačkám, ráchání v bazénu, sousedským sešlostem a opojnému lenošení nebyla přes léto ani minuta času.

Manželka chce z nějakých prken zvýšený záhon, aby se nemusela při pletí jahod a zeleniny tolik ohýbat. Děti potřebují opravit houpačku a nové police na knížky. A něco je nutné udělat i s vrzající brankou. To všechno kromě milionu dalších věcí, které se během léta kolem domu nebo chalupy nakupily. Prostě na dlouhé zimní večery má člověk-kutil o zábavu postaráno.  
Řezání AKU pilou
Úhlová bruska MTF 
Benzínová pila Oleo Mac
Akumulátorem poháněná vrtačka MTF

Hlavně pohodlíčko

Domácí dílna je pro spoustu chlapů něco jako azylový dům. Zkušenějším mazákům není potřeba nic vysvětlovat. Pro mladší snad jen jedna rada: ve své dílně, ať už ji chcete mít v garáži, ve sklepě nebo zahradním domku, budete asi trávit poměrně dost času. A proto si ji pěkně po svém a příjemně zařiďte. Absolutním základem je staré pohodlné křeslo a úsporný elektrický přímotop. Pak už zbývá jen „pár maličkostí“. 

Dílenský nábytek a nářadí 
 
Mezi ně samozřejmě patří pracovní stůl. Měl by být dostatečně veliký a pevný a nesmí na něm chybět kvalitní stolní svěrák. Naprostá většina českých kutilských dílen je univerzální. I když někdo možná pracuje častěji se dřevem a jiný s kovem. Tomu odpovídá i potřebné vybavení dílenským nářadím.
Pokud si zařizujete svou první dílnu nebo přemýšlíte o nějakém doplnění výbavy, podívejte se na naši nabídku značkového elektrického nářadí Patriot a novinky letošního roku nářadí MTF. V případě, že preferujete volnost pohybu při práci, můžete vybírat z naší nabídky AKU nářadí Patriot.

Celá nabídka dílenského nářadí obsahuje prakticky vše, co byste mohli při nejrůznějších pracích potřebovat: Kotoučovou pilu, vrtací a bourací kladivo, stolní, pásovou, úhlovou i vibrační brusku, brusku pilových řetězů, AKU šroubovák, vrtačky atd. Souhrnem 36 modelů. Jde o nářadí vysoce kvalitní, takže výborně poslouží i náročným profi řemeslníkům.
Řezání AKU pilou
Oscilační bruska MTF 
Dílenské nářadí je také skvělým tipem na vánoční či narozeninový dárek. Ale musíte si o něj říct. Jinak to nejspíš nikoho nenapadne 😊.

Mohlo by vás zajímat

AKU nářadí
Elektrické nářadí

Tipy pro vás

Aku vrtačka 12V
1 540 Kč
Úhlová bruska 125mm, 1200W
1 750 Kč
Oscilační bruska 300W
2 200 Kč