Mountfield

 • Motorové pily

  Benzinová pila Oleo-Mac GSH 400

  Více
  Prodejní cena:
  10 150 Kč
  Výprodejová cena:
  4 490 Kč
 • AKU technika

  AKU sekačka Greenworks G40LM35 40V

  Více
  Prodejní cena:
  7 890 Kč
  Výprodejová cena:
  3 690 Kč

Povánoční výprodej „Jen za 1/3 ceny a jiné velkolepé slevy

 

Výprodej jsme pojali velkolepě a zařadili jsme do něj celý sortiment!

Jen za jednu třetinu ceny jsou například VŠECHNY ŘETĚZOVÉ PILY, všechny BAZÉNY, veškerá AKU TECHNIKA, všechny KŘOVINOŘEZY, STRUNOVKY, MYČKY, PLYNOVÉ GRILY, veškerý ZAHRADNÍ NÁBYTEK, dílenské ELEKTRONÁŘADÍ, zahradní OSVĚTLENÍ i všechny VÍŘIVKY (nafukovací i akrylátové) nebo třeba FINSKÉ SAUNY.
Za třetinu najdete i SEKAČKY, PLOTOVÉ NŮŽKY, KAMNA, ČERPADLA, DRTIČE a mnoho dalšího. Dokonce i veškeré KRMIVO pro Vaše zvířecí kamarády je za 1/3 ceny.
 

Proč jsme povánoční výprodej 2021 koncipovali v tak velkolepém stylu?

 

Zcela záměrně: Tenhle rok, s kterým se loučíme, netěšil asi nikoho. Byl vymknutý z kloubu našich běžných životů, byl obtěžkaný nekonečnou řadou omezení, zákazů a nejistoty… K moři jsme nemohli a zahrady byly mnohdy jedinou možností, kde trávit své dovolené, svůj volný čas.

Obáváme se, že výhled pro následující rok nenabízí příliš odlišnou alternativu… A proto jsme cítili povinnost podpořit Vás. Chtěli jsme Vám v co největší míře usnadnit a zpříjemnit různé aktivity a pobyt na zahradě. Vždyť pro řadu z nás půjde o jeden z mála způsobů, jak se realizovat a zároveň odreagovat od okolního dění. Věříme, že jsme Vás tato povánoční nabídka potěší.

Prodejny zůstávají otevřené
Na základě usnesení vlády ze dne 23. 12. a stanovených výjimek patří prodejny se zahradními potřebami a krmivem pro domácí mazlíčky mezi ty, které mají zůstat i nadále otevřené. Jsme připraveni Vás obsloužit (po-pá 9-18, so-ne 9-17). Stejně tak je v plném provozu i e-shop s možností dodání domů nebo vyzvednutí v kterékoliv prodejně. Otevřena jsou i naše SERVISNÍ STŘEDISKA.
 

Roztočme to na svých zahradách i v roce 2021!

Váš Mountfield

Béda

Magazín

Mountfield na YouTube

Přihlásit se
Uživatel nepřihlášený
Registrovat