AKU zahradní technika

AKU zahradní technika

Je tichá, ekologická, úsporná. Žádný benzin, žádný kabel, žádný rámus, žádné exhalace. Taková je dnešní Aku zahradní technika, která opravdu funguje, dlouho vydrží, snadno se ovládá a má velký výkon.

Srdcem Aku techniky je vždy 1 lithium-iontová baterie. Není nutné ke každému stroji pořizovat speciální baterii, ale stačí Vám jedna, a tu můžete používat pro kterýkoli stroj v dané výkonové řadě. Snadno a rychle (na cvaknutí) ji přehodíte z jednoho stroje do druhého a můžete pokračovat v práci. Stačí zmáčknout tlačítko a jede to!

Rozdělanou práci nemusíte přerušovat a každou chvíli baterii dobíjet. Aku technika vydrží pracovat dlouho - dle typu stroje a pracovní zátěže až 180 minut. Dnešní Aku technika umí nabídnout výkonnost i dynamiku benzinových strojů!

V naší nabídce najdete Aku techniku značek GREENWORKS - ve 3 výkonových řadách 24 voltů, 40 voltů a 60 voltů, řadu PATRIOT 40 voltů a LEVITA 20 voltů. Všechny stroje pohánějí špičkové, elektronikou řízené lithium-iontové baterie, pro které je typická dlouhá životnost, vyrovnaný výkon a nízká hmotnost.

AKU zahradní nářadí
Zobrazit celý popis

Nejprodávanější

Zobrazit dalších 7 produktů
Vybrané filtry Smazat všechny filtry

Filtrace produktů

Zavřít
Zrušit filtry Zobrazit produkty
1 3