Menu Zavřít
+420 327 777 111 (volejte PO-PÁ 9-18 a SO-NE 9-17)

Infrasauna Arawa

180 hodnocení
Kód: 3SAU0028
4.7
180
180
Počet osob
1
Příkon [kW]
1,3
Napětí sítě [V/Hz]
230/50
Více
54 990 Kč
23 390 Kč
-57 %
Záruka 2 roky

Záruka
2 roky

Doporučuje

97%
zákazníků
5 hvězdiček
69 %
4 hvězdičky
27 %
3 hvězdičky
3 %
2 hvězdičky
0 %
1 hvězdička
0 %
Technické parametry
Pravolevé otevírání dveří ne
Rozměry (šířka x hloubka x výška) [cm] 90 x 105 x 190
Počet osob 1
Materiál kanadský jedlovec
Ovládací panel vnější
Opěrka zad ne
Sklo a dveře čiré tvrzené sklo, celoskleněné dveře
Tloušťka skla [mm] 5
Osvětlení 1 ks světla na čtení, 2 ks venkovních světel
Střešní ventilace ano
Teplotní senzor ano
Ionizátor ano
Rádio s MP3 ano
Polička na nápoje ano
Rozměry a hmotnost balení 179 x 95 x 51 cm, 73 kg, 110 x 100 x 30, 34 kg
Typ infrasauna
Otevírání dveří pravé
Délka přívodního el. kabelu [m] od řídící jednotky umístěné na stropním panelu 2,5
Počet a typ ohřevu 2x 350W v postraních panelech, 1x 300W v zádech, 1x 300W v lavici
Záruka 2 roky
Katalogové číslo 3SAU0028
3SAU0028
Celé parametry

Tuto atraktivní infrasaunu můžete umístit do libovolného interiéru. Menší rozměry, snadno se vejde například do koupelny či na chodbu, jí však neubírají na schopnostech. Právě naopak! Sada keramických topidel zaručí rovnoměrné prohřátí Vašeho těla a integrované rádio s výběrem oblíbené hudby navodí správnou atmosféru pro domácí relaxaci. Infrasauna vhodná pro saunování jedné osoby.


Rovnoměrné prohřátí

Sada keramických topidel zaručí rovnoměrné prohřátí Vašeho těla a integrované rádio s výběrem oblíbené hudby navodí správnou atmosféru pro domácí relaxaci. Infrasauna vhodná pro saunování jedné osoby.


Kvalitní materiál

Sauna je vyrobena z Kanadského jedlovce (hemlock), což je ideální materiál pro výrobu infrasaun. Toto dřevo totiž neobsahuje pryskyřici a nevydává žádnou vůni.


Nejpřísnější směrnice

Infrasaunu je možné zapojit do zásuvky 230V. Vlnová délka infrazářiče je 6 - 16 micrometrů, čímž infrasauna splňuje nejpřísnější směrnice EU.

Zobrazit celý popis

Hodnocení zákazníků (180)

4,7
Abychom zajistili férové hodnocení našich výrobků, mohou se k nim vyjádřit pouze zákazníci, kteří je vlastní.
Milan 21. 7. 2021
Sauna je to velice příjemná a prostorná.Klidně i 2 štíhlí lidé.
  • Já s ní i topím.
  • Mírné nedokonalosti zpracování,ale nic hrozného,co by si člověk nemohl opravit.Došla s vadným tělesem na nohy,ale Mountfield se postaral a za pár dní přijel technik s novým.
Vladimír 20. 8. 2020
OK
Milada 17. 8. 2020
Je vyborna dle meho ocekavani
  • Dle me predstavy jsem s ni spikojena
  • Zatim jsem na zadne neprisla
Načíst další recenze

Dotazy (2)

Lenka
Dobrý den, může se připojit i na prodlužovací kabel? Děkuji .
Béda Trávníček
Dobrý den, Infrasauna bude fungovat i po připojení pomocí prodlužovacího kabelu. Podle norem by trvale instalované spotřebiče měli být zapojeny rovnou do zásuvky nebo svorkovnice. Případně použitý prodlužovací kabel by měl mít tyto parametry - průměr vodičů: 3 x 2,5 mm, 250 V/ 16 A. Váš Mountfield
Radek

Dobrý den,

je možné umístit tuto saunu na balkón? Bude tedy z části vystavena větru a občas vlhkosti. Pokud ano, čím ji doporučujete chránit? Doporučíte mi prosím i nějaké alternativy? Zajímám se o co nejmeší rozměr, balkón má jen 6m2. Děkuji Vám. S pozdravem, Radek Navrátil

Béda Trávníček

Dobrý den,
děkujeme za Váš dotaz.

Umístění sauny na balkon bohužel nedoporučujeme, anebo byste musel balkon upravit, tak aby odpovídal následujícím požadavkům :

1) Umístění sauny je možné pouze v temperovaném prostoru s nízkou vzdušnou vlhkostí. Vyvarujte se umístění sauny ve vlhkých prostorách se špatnou ventilací (cirkulací vzduchu). Zahříváním sauny dochází ve vlhkých prostorách ke kondenzaci vzdušné vlhkosti, což může mít při dlouhodobém používání negativní vliv na životnost především elektronických součástí sauny.
2) Doporučujeme umístit saunu v prostoru s teplotou vzduchu alespoň 15°C. Vnější okolní teplota přímo ovlivňuje vnitřní teplotu sauny. Pokud umístíte saunu do chladného prostředí, nedosáhne vnitřní teplota v sauně udávaných maximálních hodnot.
3) Sauna musí stát v rovině. Je nutné zajistit, aby podklad pod saunou byl pevný a vodorovný a dostatečně únosný pro hmotnost sauny a saunujících se osob. Nerovné povrchy je nutné vyrovnat.
4) Místo pro saunu musí být v bezpečné vzdálenosti od zdroje tekoucí vody (vany, sprchy, umyvadla apod.).
5) V blízkosti sauny, tj. v dosahu jejího přívodního kabelu, musí být instalována zásuvka elektrického napájecího přívodu 230V/50Hz s dostatečným proudovým jištěním, odpovídajícímu proudovému odběru (příkonu) sauny – viz výrobní štítek sauny. Doporučujeme napájecí přívod osadit i proudovým chráničem s vybavovacím proudem nepřesahujícím 30 mA, zejména při instalaci v koupelnách nebo jiných vlhkých prostorech.
6) Přívodní kabel napájení musí být snadno přístupný, aby v případě nutnosti bylo možné rychle odpojit přívodní kabel od zdroje elektrické energie.

S pozdravem
Váš Mountfield

Máte k výrobku nějaký dotaz?
Zeptejte se, my vám rádi odpovíme.