Dopřejte zahradě dostatek vláhy

Dopřejte zahradě dostatek vláhy

Během těchto dní vaše zahrada září všemi barvami, ale také prochází zatěžkávací zkouškou. Květiny, keře, trávník i nejrůznější plodiny spotřebují doslova hektolitry vody, aby ve vedrech bez problémů vzkvétaly, rostly a dělaly vám radost.

Možností zalévání je spousta. Nejjednodušším způsobem je klasická konev, ale ta vám stačí tak na pár truhlíků. Na větší zahradě byste se pořádně naběhali. A proč si práci nezpříjemnit, když dnes existuje řada dokonalých pomocníků na závlahu?

Pokud máte vlastní studnu, nebo zaléváte vodou z potoka či jezírka, neobejdete se bez čerpadla s elektrickým motorem. Tam, kde není dostupný zdroj elektřiny, najdou uplatnění čerpadla benzinová.

Domácí automat D-EBOOST 1100

 

Všechna tato mobilní zařízení zvládnou díky vysokému průtoku a výtlaku dopravit vodu nejen do zavlažovací pistole, ale snadno „utáhnou“ i větší zavlažovací systémy s více koncovými postřikovači.

V naší nabídce najdete širokou škálu čerpadel – povrchová, ponorná, kalová, tlaková, do vrtaných studní, sudová a v neposlední řadě i automatické domácí vodárny a automaty.

Záleží jen na vás, jaké čerpadlo vyberete. Nabízíme produkty od renomovaných evropských výrobců: Tallas, Grundfos nebo Oleo-Mac.

Ponorné čerpadlo na užitkovou vodu D-CW 200

 

Hadice a hadicové navijáky, pistole a postřikovače

Efektivní a rychlé zavlažování by samozřejmě nebylo možné bez kvalitní hadice. V naší nabídce najdete hadice PATRIOT ve třech kvalitativních řadách – Silver Line, Gold Line a Diamond Line. Všechny jsou vyrobeny v České republice.

Předností nové řady hadic jsou kvalitní materiály i vysoká odolnost. Na slunci neblednou, obstojí i při používání v těch nejnáročnějších podmínkách. Perfektně sednou do ruky, dobře drží tvar a všechny jsou vyvedeny v moderním designu.

Nabízíme hadice o průměrech ½“ až 5/4“, všechny řady jsou k dispozici v baleních o délkách 25 a 50 metrů.

Zahradní hadice PATRIOT Gold Line se zavlažovací sprchou Hozelock Multi Gun.

 

A aby byl komfort při zalévání co nejvyšší, určitě uvítáte pomocníky, jako třeba hadicový vozík s navijákem, který výrazně usnadňuje transport hadice po zahradě i její uložení. Máme pro vás i hadicové navijáky, které se dají připevnit třeba na zeď domu a můžete je otáčet o 180 stupňů. To ještě zvyšuje komfort zalévání a usnadňuje vaši práci.

Praktický hadicový naviják je vhodný na návin 1/2“ hadice o délce až 60 m.

 

K hadicím samozřejmě patří velké množství zavlažovacích pistolí, rychlospojek. Můžete vybírat i z pestré nabídky zavlažovačů nebo oscilačních postřikovačů.

Pokud sáhnete po kvalitních pomocnících, závlaha vaší zahrady bude hračka i zábava.