Elektrokola MTF na obrazovkách TV Nova

Elektrokola MTF na obrazovkách TV Nova
Sezóna elektrokol je v plném proudu a těší nás, že na cyklovýletech potkáváme stále více majitelů strojů značky MTF. Můžete je vidět na cyklostezkách, v těžkém horském terénu, ve městech i vesnicích, ale třeba také na televizní obrazovce. Dvě reportáže o našich elektrokolech jsme natočili ve spolupráci s TV Nova. Jedna byla odvysílána ve Snídani s Novou, druhá pak v pořadu Rady ptáka Loskutáka.

Moderátorem za TV Nova byl v obou případech Pavel Svoboda, který už s námi v minulosti nějaké reportáže natáčel. V „barvách“ Mountfieldu se pak v reportáži pro Snídani s Novou představili ambasador elektrokol MTF a bývalý profesionál René Andrle spolu a odborník na elektrokola Filip Werner, v natáčení pro ptáka Loskutáka pak už hovořili jen Pavel s Filipem.

Ani ochranné štíty nebo roušky, které podle koronavirových pravidel museli hlavní aktéři během reportáže používat, nezkazily nic na dobré náladě při natáčení a ani na konečném výsledku.
 

Šlo nám o to představit průřez řadou elektrokol MTF 2020, která čítá hned 64 modelů. Zaměřili jsme se i na princip fungování elektrokol, jejich výhody, představili jsme detaily komponentů, řešili jsme výběr správného elektrokola, rozdíl mezi středovými a zadními motory a v neposlední řadě přišla řeč třeba na volitelné baterie a dojezdy elektrokol.
 
V obou reportážích jsme také předvedli naše elektrokola v akci. Ve Snídani s Novou si Pavel zajezdil vedle bývalého profíka René Andrleho, ve druhé reportáži mu byl parťákem pro jízdu Filip.

Výsledek našeho společného snažení si můžete prohlédnout v přiložených videích.
 
Přihlásit se
Uživatel nepřihlášený
Registrovat