Probuďte svou zahradu po zimním spánku

Probuďte svou zahradu po zimním spánku

TEĎ SE ROZHODUJE! 
Bude letos Vaše zahrada jako ze žurnálu – svěží, rozpučená a voňavá? Nebo bude jen skomírat? Máte to ve svých rukách. Do perfektní kondice ji můžete dostat snadno sami. Trochu Vám s tím pomůžeme…

Zahajujeme předjarní prodej HNOJIV, OSIV, SUBSTRÁTŮ, ZEMIN, RAŠELIN, MULČOVACÍCH KŮR a řady dalších výrobků, které teď budou zahrady potřebovat.
Soustředíme se jen na nejvyšší kvalitu, která je na trhu k dispozici. Nejdeme cestou ošizených směsí a náhražek. Garantujeme jen PRÉMIOVOU kategorii.
Německý WOLF-Garten, holandské GreenPark a OrgaNatura, česká Rašelina Soběslav – všichni tito výrobci jsou zárukou nejvyšší kvality a přitom ceny nabízíme nejnižší na trhu.

PROČ JSOU CENY TAK NÍZKÉ?
Protože chceme, abyste svým zahradám mohli dát to nejlepší a nemuseli utrácet zbytečně moc peněz.

Kvalitní výrobky jsou většinou hodně drahé. To však NEPLATÍ v případě PRÉMIOVÝCH osiv, hnojiv, substrátů, zemin a dalších výrobků řady WOLF-Garten, GreenPark, OrgaNatura a Rašelina Soběslav. 

Nabízíme Vám je teď za mnohem nižší ceny, než je na trhu zvykem.

Chceme, aby si každý náš zákazník mohl dovolit i tu nejvyšší kvalitu.

Je to jedna z našich SPECIÁLNÍCH SLUŽEB pro Vás. Nakupuje u nás už více než 1,5 miliónu zákazníků. Díky tomu objednáváme přímo u výrobců velká množství, nevyužíváme žádné služby zprostředkovatelů a daří se nám dosahovat vynikajících cen. Proto nyní můžete nakupovat za výjimečné ceny, které vidíte na těchto stránkách.


Jsme tu k Vašim službám…

√ Máte nás na dosah. Jsme tu pro Vás v 56 moderních prodejních centrech po celé ČR:

 Jsme Vám dispozici každý den - 7 dní v týdnu.

HNOJIVA


Špičkou na trhu v oblasti hnojiv jsou, stejně jako v případě substrátů a zemin, výrobky tradiční české firmy Rašelina Soběslav. Máme pro Vás široké spektrum těch nejkvalitnějších hnojiv na trávníky, okrasné keře, živé ploty, ovocné dřeviny, květinové záhony, zahradní plodiny (jahody, cibule, česnek, brambory, apod.), pokojové i balkónové rostliny a další.
Vybírat z naší nabídky můžete ZDE.

SUBSTRÁTY, RAŠELINA, MULČOVACÍ KŮRA, ZEMINY


Prvotřídní produkty z jihočeských rašelinišť českého výrobce Rašelina Soběslav. Díky zeminám z kvalitní černé rašeliny nebo chemicky neošetřené mulčovací kůře může být Vaše zahrada ještě krásnější.
Celou naši nabídku si můžete prohlédnout ZDE.

TRAVNÍ OSIVA


VYSOCE KVALITNÍ ŠPIČKOVÉ SMĚSI WOLF-GARTEN A GREENPARK pro založení, dosev i obnovu všech typů trávníků. Vynikají rychlou klíčivostí, sytější barvou a vysokou regenerační schopností. Kompletní nabídku najdete ZDE.