Ušlechtilým vínům od nás sluší tradiční sklářský um

Ušlechtilým vínům od nás sluší tradiční sklářský um
Nejen exkluzivní vína, ale také elegantní sklenice – tak má vypadat stolování na úrovni! Proto jsme k nabídce skvělých vín a vybraných rumů a jako reakci na inspirativní připomínky vás, našich zákazníků, zařadili do nabídky právě sklenice renomované značky Crystalite. Nejen na vína všech barev, ale také na víno šumivé a na destiláty a likéry.

Mají elegantní, nadčasový tvar a nejen znalci ocení perfektní lom světla. Jen tak snadno je nerozbijete a klidně je můžete mýt i v myčce nádobí, aniž by zašedly. Jsou totiž vyrobeny z moderní ekologické skloviny, která je namíchána bez sloučenin olova, ale zato s příměsí titanu, díky kterému získá ideální vlastnosti.

Sklenice odebíráme od společnosti Crystalite Bohemia, která má výrobní závod v českém městečku Světlá nad Sázavou – s tradicí od roku 1967. Sázavská sklárna s automatickou produkcí nápojového a dekoračního skla provozuje 5 tavicích agregátů s denní kapacitou utavení 145 tun skloviny a 3 výkonné linky na výrobu nápojového skla s denní kapacitou kolem 150 tisíc kusů výrobků. Zaměstnává přes 750 lidí a výrobky exportuje do více než 82 zemí světa.
 
Přihlásit se
Uživatel nepřihlášený
Registrovat