Zimu lehce přežijete s INFRASAUNOU

Zimu lehce přežijete s INFRASAUNOU

Nesnášíte sychravé a mrazivé počasí? Chcete víc udělat pro své zdraví? Pak je pro vás domácí infrasauna  tím nejlepším řešením. Například po návratu ze zimní procházky se v ní rychle a dokonale prohřejete. To je ale pouhý začátek. Infračervené teplo, které infrasauny vyzařují, má totiž podle lékařů rozsáhlé  terapeutické účinky. Blahodárně působí  na celý organizmus.

Pomáhá například posilovat imunitní systém a účinně  podporuje  léčbu  mnoha civilizačních onemocnění. Od revmatismu přes artritidu až třeba po kožní obtíže. A věřili byste, že můžete i hubnout? Jen během krátkého půlhodinového posezení v kabině infrasauny  totiž můžete spálit až 600 kcal!

Pořídit si vlastní infrasaunu a instalovat si ji v koupelně, v ložnici, v chodbě nebo zimní zahradě,  je překvapivě snadné.  Pokud Vás  toto téma zajímá, přečtěte si víc a prohlédněte si naši nabídku kvalitních infrasaun ZDE.

sauna2-1.jpg

Umístíte ji snadno i do velmi malého bytového prostoru. Infrasauna Marianna z přírodního kanadského jedlovce a s 3 keramickými topidly za akčních 17 490 Kč. 

sauna3-1.jpg

Infrasauna Grenada je jedním z nejoblíbenějších modelů. Kromě provedení z kanadského jedlovce se vyrábí i ze středomořského cedru, který obsahuje aromatické esenciální oleje. 

saunaMTF.jpg

Luxusní model, který uspokojí i nejnáročnější uživatele. Infrasauna Tonga s dvojím prosklením a anatomicky tvarovanou lavicí má karbonová topidla, MP3 přehrávač i ionizátor. Ve výbavě 10 odstínů barevného osvětlení.