Relax na zahradě - Slunečníky, houpačky, trampolíny

Všestranný relax na zahradě díky skvělým dopľnkům

Pro všestranný relax na zahradě využíváme kromě nábytkových prvků také doplňky. Dobře zvolený slunečník dokáže poskytovat po celý den ochranu před slunečním zářením i mírnými přeháňkami. Příjemné posezení rozpohybuje zahradní houpačka a nejen děti potěší dynamická zábava na trampolíně, která kromě protažení těla navíc rozvíjí jejich obratnost a koordinaci pohybů.
Relax na zahradě - Slunečníky, houpačky, trampolíny

Slunečníky

Jakou ochranu poskytuje stříška?

Tkanina slunečníků v naší nabídce chrání před slunečními paprsky s absorpcí záření až UV 50+ (modely Montreal a Crystal) i nečekanou letní přeháňkou. Jsou vodoodpudivé, ale nikoliv nepromokavé. Luxusní modely nabízejí stín pod stříškou s obdivuhodným průměrem 375 cm (Crystal) a 350 cm (Montreal). Střecha slunečníku Crystal je ze špičkové španělské tkaniny Olefin s francouzskými švy. Ta se netrhá, nebledne a rychle schne.

Zahradní slunečník

Jak lze se slunečníkem manipulovat?

Všechny modely slunečníků v naší nabídce jsou výškově nastavitelné. Jejich rozevření a zavření je řešeno kličkou nebo systémem push-up. Všechny modely včetně těch s boční nohou lze otáčet 360 ° kolem své osy. U 3 modelů lze navíc naklápět stříška a přizpůsobit tak snadno úhlu slunečního záření. Konstrukce všech modelů jsou zasazeny do stojanu na slunečník, které jsou prodejné samostatně.  Konstrukci dětského slunečníku lze zasadit hrotem přímo do terénu. 
 

Prohlédnout slunečníky

Houpačky

Je konstrukce spolehlivá? Jaké má parametry?

Třímístná houpačka Rio i jednomístná Serenity mají konstrukci vyrobenou z vysoce odolné ušlechtilé oceli. Jejich celkovou stabilitu navíc podporují velmi kvalitní spoje. Zavěšení na robustních pružinách zajišťuje plynulý pohyb při houpání i za maximálního zatížení. Nosnost 220 kg (Rio) / 120 kg (Serenity). Šířka sedací plochy modelu Rio je 150 cm a výška opěráku 60 cm.

Zahradní houpačka

Jak jsou řešené textilní části houpačky?

Stříška pro ochranu před slunečními paprsky i pohodlné polstry (u modelu Rio mají výšku 8 cm) jsou součástí balení. Zahradní houpačku Rio nabízíme ve dvou barevných provedeních textilních částí (antracit / hnědá káva). Polstrování je impregnované - vodoodpudivé, ale nikoliv nepromokavé. Před deštěm nebo hrozícím znečištěním lze polstrování z konstrukce sejmout. V rámci prodeje náhradních dílů můžete polstrování dokoupit také samostatně.
 

Prohlédnout zahradní houpačky

Trampolíny

Jak je zajištěna bezpečnost výrobku?

Vnitřní ochranná síť má důmyslné řešení. Má hustý výplet, vysokou pevnost i odolnost a zip je lomený do tvaru „L“. Síť Je ukotvena přímo kolem skákací plochy, děti jsou tedy při skákání bezpečně odděleny od prostoru s pružinami. Ty jsou přesto opatřeny ještě ochranným límcem z odolného PVC pro bezpečnost osob pohybujících se také v těsném okolí. Trampolíny mají zdvojenou konstrukci rámu a zesílenou horní obruč. Nohy jsou pro ještě větší stabilitu po dvojicích propojeny. Přidejte se s klidem k dětem, nosnost trampolíny je 150 kg. Certifikováno dle normy EN-71 pro bezpečnost hraček. Přesto nezapomínejte na zodpovědný dohled během zábavy dětí na trampolíně.

Trampolína

Jak s instalací a umístěním trampolíny?

Trampolínu zakoupíte rozloženou, ale dle návodu ji 2 osoby sestaví snadno. Hmotnost balení je 55 kg (Ø 3,05 m) nebo 63,5 kg (Ø 3,66 m). Odrazová plocha má UV ochranu a nerozpaluje se tedy v létě ani na přímém slunci. Na zimu ji ale doporučujeme uskladnit.
 

Prohlédnout trampolíny

Ostatní také zajímá

Jak vybrat a udržovat zahradní nábytek?
Jak vybrat a udržovat zahradní nábytek?

Mohlo by vás zajímat

Houpačky
Slunečníky
Trampolíny

Tipy pro vás

Slunečník Havana Ø230cm antracit
2 300 Kč 990 Kč
Trampolína 3,66 včetně příslušenství
10 300 Kč 4 990 Kč
Slunečník Crystal 375 cm antracit
27 100 Kč 14 990 Kč
Trampolína 244 cm
7 900 Kč 4 190 Kč
Houpačka RIO antracit 190x139x162cm, ocel
8 500 Kč 3 990 Kč
Houpačka RIO hnědá 190x139x162cm, ocel
8 500 Kč 3 990 Kč

Kategorie článků