RYCHLÝ A KVALITNÍ RELAX V MILIONECH UVOLŇUJÍCÍCH BUBLIN

Nafukovací vířivky – rychlý a kvalitní relax v milionech uvolňujících bublin

Příjemé uvolnění po pracovním nebo sportovním výkonu nabízejí mobilní vířivky. Nyní je u nás pořídíte již od 8 850 Kč! Vybírat můžete z 8 modelů ve dvou řadách. Modely se liší velikostmi, tvary, použitými materiály, technologiemi i výbavou. Mezi jejich hlavní výhody patří snadná a rychlá instalace, přenositelnost i uskladnění.
RYCHLÝ A KVALITNÍ RELAX V MILIONECH UVOLŇUJÍCÍCH BUBLIN

Vířivky z naší nabídky poskytují prostor až pro 7 osob, jejich pevný a odolný plášť je vyroben z kvalitních 3vrstvých materiálů FibreTech a DuraPlus. Mají tichý, ekologický a úsporný provoz i bohatou výbavu. Usaďte se pohodlně do bublinkové lázně! O příjemné uvolnění těla i mysli se postará až 188 masážních prvků, včetně nastavitelných tříproudových trysek zaměřených na hydromasáže různých svalových skupin. Užívat si tak můžete přesně cílené hydromasáže, včetně oblasti nohou.

Příjemně teplou koupel si můžete užívat i během chladnějších dní, spolehnout se totiž můžete na automatický výkonný ohřev vody až na 40°C s technologií FreezeShield (dle zvoleného modelu). A pro ještě vyšší komfort jsou některé nafukovací vířivky vybaveny celou řadou praktických vychytávek, jako např. LED světelnou terapií, integrovanými lehátky, prémiovými podhlavníky, držáky na pití, wi-fi ovládáním, díky němuž můžete veškerá nastavení vířivky ovládat na dálku pomocí mobilní aplikace, a mnohými dalšími. 

Přestože jsou stěny plněné vzduchem, vykazují díky použitým vysoce kvalitním vyztuženým kompozitním materiálům maximální pevnost, stabilitu a mimořádnou odolnost proti oděru, nárazu či poškození vlivem slunečního záření. Vany jsou osazeny např. unikátní technologií Hard Water System pro úpravu tvrdosti vody, která chrání cirkulační systém vířivky před vodním kamenem. Vybrané modely jsou vybaveny salinátorem, který vodu účinně dezinfikuje pomocí soli nebo se o úpravu vody automaticky stará technologie ChemConnect. Součástí balení všech modelů je také velmi praktický termoizolační kryt, který chrání vodu před spadem nečistot z okolí i nežádoucím ochlazováním např. během noci.

Mohlo by vás zajímat

Nafukovací vířivky

Tipy pro vás

Nafukovací vířivka PureSpa GW Premium HWS 800
25 410 Kč 14 990 Kč
Nafukovací vířivka PureSpa Bubble HWS 800
18 900 Kč 10 490 Kč
Nafukovací vířivka PureSpa DeLuxe HWS 800
40 810 Kč 19 990 Kč
Lay-Z-Spa Havana
21 100 Kč 12 490 Kč
Lay-Z-Spa Miami
17 710 Kč 8 850 Kč
Lay-Z-Spa Maldives
53 900 Kč 24 990 Kč