Sekery

V nabídce máme řady seker: MTF Original, MTF Elite a BISON 1879.

Sekery MTF Original mají hlavu z kované uhlíkové oceli pro snadný průnik do dřeva, topůrko z kompozitu vyztuženého skelnými vlákny a pohodlnou rukojeť z měkčené protiskluzové termoplastické (TPR) gumy. Zaujmou především vynikajícím poměrem cena/výkon. Vybírat můžete ze 3 modelů.

Sekery MTF Elite se vyrábějí ze špičkových materiálů a za využití nejmodernějších technologií. Mají topůrko z lehkých kompozitních plastů vyztužených skelnými vlákny, které je pevně spojeno s hlavou, takže nehrozí její uvolnění při práci. Navíc je opatřeno protiskluzovým povrchem SAFETOUCH. Čepel je potažena speciálně vyvinutým povlakem s velmi nízkým koeficientem tření. Dokonalá ergonomie hlavy zaručuje práci bez vynaložení velké námahy. Vybírat můžete ze 3 modelů. Na sekery MTF Elite dáváme záruku 3 roky.

Sekery BISON 1879německé sekery Bison jsou ručně kované zkušenými kovářskými mistry, a to podle pravidel staré řemeslné výroby (více než 125 let zkušeností s výrobou špičkových nástrojů). Jejich typickým znakem je kovaná hlava s dlouhou životností, vyrobená z prvotřídní oceli třídy A (DIN 17100). Po vykování hlavy nastává speciální proces kalení ostří, přičemž je každá čepel broušena individuálně, a to podle jejího pozdějšího pracovního určení (štípací, univerzální). Topůrko sekery je vyrobené z kvalitního dřeva bílého ořechu s velmi vysokou tvrdostí a tuhostí. Díky tomu jsou rukojeti velmi odolné a také výborně absorbují vibrace při práci. Na sekery Bison dáváme nadstandardní záruku 10 let.

Sekera
Zobrazit celý popis
Vybrané filtry Smazat všechny filtry

Filtrace produktů

Zavřít
Zrušit filtry Zobrazit produkty