Voňavé dánské jedle na Vás čekají! Už od 399 Kč

Voňavé dánské jedle na Vás čekají! Už od 399 Kč

Voňavé dánské jedle na Vás čekají! Už od 399 Kč

Ještě do středy 20. prosince můžete před našimi prodejnami vybírat čerstvé jedle v kategoriích Standard, Premium nebo Exclusive ve velikostech od 100 do 250 centimetrů. Provonět tak stihnou možná i Vaše Vánoce! Pojďte se na ně podívat zde.

Putují k nám přímo z dánských plantáží. Cesta jedlí do domácností je díky tomu velmi krátká a zůstávají proto dlouho čerstvé. Špičková kvalita? Stromky z Jutska! Dendrologové se shodují v tom, že na Jutském poloostrově, kde Dánsko leží, panují pro jejich růst ideální podmínky. Poloostrov je obklopen Severním mořem, a právě drsné klima spolu s unikátní písčitou půdou tvoří pro pěstování těch nejlepších jedlí dokonalé prostředí. Mají proto bohatou a pravidelnou korunu a husté, dlouhé i silně vonící jehličí, které na rozdíl od jiných jehličnanů zůstává dlouho svěží a neopadavá.  

K dánským pěstitelům dokonce každoročně posíláme tým inspektorů, kteří na místě kontrolují kvalitu a vybírají jen ty nejlepší stromy. Do požadované velikosti tady rostou a sílí poměrně dlouho – 8 až 11 let. Vše začíná ručním sběrem semínek ze zralých šišek a jejich výsevem do květináčů. Vzešlé sazeničky jsou přesazeny do venkovních školek a po dosažení potřebných parametrů putují na konečné stanoviště, kde rostou až do řezu. Během této etapy jsou ale ještě podle potřeby prostříhávány, aby si stroky udržely žádanou souměrnost. Za prvotřídní kvalitu stromků firma ručíme.

Ceny držíme navzdory inflačním tlakům na loňské úrovni! Například stromek s výškou do 150 cm pořídíte za 399 korun. A stromky s nejoblíbenější výškou 200 cm vyjdou na 599 Kč. K tomu nabízíme ořez stromku zdarma a naši prodejní technici je každému také rádi zabalí. A podstatné je, že čerstvě nařezané stromy pro vás navážíme kontinuálně.

Mohlo by vás zajímat

Živé stromky