Zahradní traktor XTY 220 HD

Kód: 1TKK0075
4,53
(31)
Prodejní cena s DPH: 154 900
Sleva s DPH:- 67 000 (-43 %)
Akční cena s DPH 87 900
Nákup na splátky: již od 3 534 /měs
Dostupnost v eshopu: SKLADEM (> 5 ks)
Dostupnost v prodejně: Skladem ve 34 prodejnách
 ks Koupit
Porovnat zboží Hlídat cenu
Nákupem výrobku můžete získat 8790 bodů do Věrnostního programu
Podrobnosti

PoweredBy_3D_ClipOnWhite_lg.pngZahradní traktor XTY 220 HD je výkonnější varianta modelu XTY 190 HD. Výborné vlastnosti mu zaručují 2válcový motor Briggs & Stratton o výkonu 10,4 kW, hydrostatická převodovka a elektromagnetická spojka. Samozřejmostí je 300 litrový, snadno vyprazdnitelný koš na posečenou trávu, přehledný ovládací panel informující o 8 nejdůležitějších funkcích, počítadlo motohodin a světlomety pro práci za snížené viditelnosti.


1TKK0075-1.jpg

Škála příslušenství

Jeho užitnou hodnotu výrazně rozšiřuje škála příslušenství, díky němuž budete moci tento stroj používat během celého roku.

 

Zvládne nejnáročnější podmínky

Díky hydrostatické převodovce a elektromagnetické spojce zvládne náročné zacházení v terénu.

 

 

Skvělé vlastnosti

Výborné vlastnosti mu zaručují 2válcový motor Briggs & Stratton o výkonu 10,4 kW.

 

 

Motor
Briggs&Stratton
Typ motoru
Intek 7220 Twin
Objem motoru
656 cm3
Výkon
10,4 kW
Počet válců
dvouválec
Ventilový rozvod motoru
OHV
Jmenovité otáčky
2500 ot./min
Mazání motoru
tlakové
Převodovka
hydrostatická
Max. rychlost
8,8 km/hod.
Tempomat
ano
Záběr
102 cm
Počet nožů
2 ks
Výška sečení
3,0 - 9,0 cm
Sběrač trávy
ano
Systém sběru
vakuový
Objem koše
300 l
Signalizace plného koše
ano - zvuková
Mulčování
ano
Zadní odhoz trávy
na přání
Boční odhoz trávy
-
Zapínání sekačky
elektromagnetické
Startování
elektrický startér
Světla
ano
Systém bezpečnostních spínačů
ano
Nastavitelné sedadlo
ano
Signalizace provozu
ano
Kontrolní panel
ano
Zadní závěs pro připojení taženého příslušenství
ano
Rám pro připojení sněhové radlice
na přání
Objem nádrže - palivo
7 l
Rozměr kol - přední
15 x 6,00 - 6 "
Rozměr kol - zadní
18 x 8,50 - 8 "
Výška
1115 mm
Šířka
1050 mm
Délka
2420 mm
Hmotnost
230 kg
Recenze zákazníků
Video
Poradna
Ke stažení
Příslušenství
Náhradní díly
Katalogové číslo Název náhradního dílu Rok prodeje výrobku
1TKZ1025 Nůž levý High Lift pro TC(P) 102 2015
1TKZ1025 Nůž levý High Lift pro TC(P) 102 2016
1TKZ1025 Nůž levý High Lift pro TC(P) 102 od 2010 do 2012
1TKZ1025 Nůž levý High Lift pro TC(P) 102 od 2013
1TKZ1025 Nůž levý High Lift pro TC(P) 102 od 2014
1TKZ1025 Nůž levý High Lift pro TC(P) 102 od 2017
1TKZ1027 Nůž levý mulčovací pro TC(P) 102 2015
1TKZ1027 Nůž levý mulčovací pro TC(P) 102 2016
1TKZ1027 Nůž levý mulčovací pro TC(P) 102 od 2010 do 2012
1TKZ1027 Nůž levý mulčovací pro TC(P) 102 od 2013
1TKZ1027 Nůž levý mulčovací pro TC(P) 102 od 2014
1TKZ1027 Nůž levý mulčovací pro TC(P) 102 od 2017
1TKZ1028 Nůž pravý mulčovací pro TC(P) 102 2015
1TKZ1028 Nůž pravý mulčovací pro TC(P) 102 2016
1TKZ1028 Nůž pravý mulčovací pro TC(P) 102 od 2010 do 2012
1TKZ1028 Nůž pravý mulčovací pro TC(P) 102 od 2013
1TKZ1028 Nůž pravý mulčovací pro TC(P) 102 od 2014
1TKZ1028 Nůž pravý mulčovací pro TC(P) 102 od 2017
1TKZ1032 Nůž pravý HighLift pro TC(P) 102 2015
1TKZ1032 Nůž pravý HighLift pro TC(P) 102 2016
1TKZ1032 Nůž pravý HighLift pro TC(P) 102 od 2010 do 2012
1TKZ1032 Nůž pravý HighLift pro TC(P) 102 od 2013
1TKZ1032 Nůž pravý HighLift pro TC(P) 102 od 2014
1TKZ1032 Nůž pravý HighLift pro TC(P) 102 od 2017
1TKZ4039 Sněhové řetězy 18x9,50-8, TC, XT, XDC od 2010 do 2012
1TKZ4041 Sněhové řetězy Pewag 18x9,50-8, TC, XT, XDC od 2010 do 2012
IC112436051 Pojistka - klip ! 2015
IC112436051 Pojistka - klip ! 2016
IC112436051 Pojistka - klip ! od 2010 do 2012
IC112436051 Pojistka - klip ! od 2013
IC112436051 Pojistka - klip ! od 2014
IC112436051 Pojistka - klip ! od 2017
IC119410613 Mikrospínač pod sedačku černý 2015
IC119410613 Mikrospínač pod sedačku černý 2016
IC119410613 Mikrospínač pod sedačku černý od 2010 do 2012
IC119410613 Mikrospínač pod sedačku černý od 2013
IC119410613 Mikrospínač pod sedačku černý od 2014
IC119410613 Mikrospínač pod sedačku černý od 2017
IC119410614 Mikrospínač B&S bílý 2015
IC119410614 Mikrospínač B&S bílý 2016
IC119410614 Mikrospínač B&S bílý od 2017
IC12000930 Pojistný kroužek třmen.6mm 2015
IC12000930 Pojistný kroužek třmen.6mm 2016
IC12000930 Pojistný kroužek třmen.6mm od 2010 do 2012
IC12000930 Pojistný kroužek třmen.6mm od 2013
IC12000930 Pojistný kroužek třmen.6mm od 2014
IC12000930 Pojistný kroužek třmen.6mm od 2017
IC12001000 Pojistný kroužek d=15 2015
IC12001000 Pojistný kroužek d=15 2016
IC12001000 Pojistný kroužek d=15 od 2010 do 2012
IC12001000 Pojistný kroužek d=15 od 2013
IC12001000 Pojistný kroužek d=15 od 2014
IC12001000 Pojistný kroužek d=15 od 2017
IC12139100 Pero 4x6.5 2015
IC12139100 Pero 4x6.5 2016
IC12139100 Pero 4x6.5 od 2010 do 2012
IC12139100 Pero 4x6.5 od 2013
IC12139100 Pero 4x6.5 od 2014
IC12139100 Pero 4x6.5 od 2017
IC12139480 Pero 6X6X20 2015
IC12139480 Pero 6X6X20 2016
IC12139480 Pero 6X6X20 od 2010 do 2012
IC12139480 Pero 6X6X20 od 2013
IC12139480 Pero 6X6X20 od 2014
IC12139480 Pero 6X6X20 od 2017
IC12154210 Matice 2015
IC12154210 Matice 2016
IC12154210 Matice od 2010 do 2012
IC12154210 Matice od 2013
IC12154210 Matice od 2014
IC12154210 Matice od 2017
IC12155010 Matice 2015
IC12155010 Matice 2016
IC12155010 Matice od 2010 do 2012
IC12155010 Matice od 2013
IC12155010 Matice od 2014
IC12155010 Matice od 2017
IC122746609 Kulový čep+matice M10 2015
IC122746609 Kulový čep+matice M10 od 2010 do 2012
IC122746609 Kulový čep+matice M10 od 2013
IC122746609 Kulový čep+matice M10 od 2014
IC12292102 Podložková matice M6 2015
IC12292102 Podložková matice M6 2016
IC12292102 Podložková matice M6 od 2010 do 2012
IC12292102 Podložková matice M6 od 2013
IC12292102 Podložková matice M6 od 2014
IC12292102 Podložková matice M6 od 2017
IC12293201 Podložková matice M8 2015
IC12293201 Podložková matice M8 2016
IC12293201 Podložková matice M8 od 2010 do 2012
IC12293201 Podložková matice M8 od 2013
IC12293201 Podložková matice M8 od 2014
IC12293201 Podložková matice M8 od 2017
IC12360425 Matice 2015
IC12360425 Matice 2016
IC12360425 Matice od 2010 do 2012
IC12360425 Matice od 2013
IC12360425 Matice od 2014
IC12360425 Matice od 2017
IC12500030 Nýt plastový 2015
IC12500030 Nýt plastový 2016
IC12500030 Nýt plastový od 2010 do 2012
IC12500030 Nýt plastový od 2013
IC12500030 Nýt plastový od 2014
IC12500030 Nýt plastový od 2017
IC12521390 Podložka 17x30x3 2015
IC12521390 Podložka 17x30x3 2016
IC12521390 Podložka 17x30x3 od 2010 do 2012
IC12521390 Podložka 17x30x3 od 2013
IC12521390 Podložka 17x30x3 od 2014
IC12521390 Podložka 17x30x3 od 2017
IC12523060 Podložka 9X24X2 2015
IC12523060 Podložka 9X24X2 2016
IC12523060 Podložka 9X24X2 od 2010 do 2012
IC12523060 Podložka 9X24X2 od 2013
IC12523060 Podložka 9X24X2 od 2014
IC12523060 Podložka 9X24X2 od 2017
IC12523080 Podložka 11X30X2.5 2015
IC12523080 Podložka 11X30X2.5 2016
IC12523080 Podložka 11X30X2.5 od 2010 do 2012
IC12523080 Podložka 11X30X2.5 od 2013
IC12523080 Podložka 11X30X2.5 od 2014
IC12523080 Podložka 11X30X2.5 od 2017
IC12523090 Podložka 11x40x2.5 2015
IC12523090 Podložka 11x40x2.5 2016
IC12523090 Podložka 11x40x2.5 od 2010 do 2012
IC12523090 Podložka 11x40x2.5 od 2013
IC12523090 Podložka 11x40x2.5 od 2014
IC12523090 Podložka 11x40x2.5 od 2017
IC125510121 Čep 2015
IC125510121 Čep 2016
IC125510121 Čep od 2010 do 2012
IC125510121 Čep od 2013
IC125510121 Čep od 2014
IC125510121 Čep od 2017
IC125570004 Pastorek 2015
IC125570004 Pastorek 2016
IC125570004 Pastorek od 2010 do 2012
IC125570004 Pastorek od 2013
IC125570004 Pastorek od 2014
IC125570004 Pastorek od 2017
IC125590019 Pneu 15x6.00-6 2015
IC125590019 Pneu 15x6.00-6 2016
IC125590019 Pneu 15x6.00-6 od 2013
IC125590019 Pneu 15x6.00-6 od 2014
IC12604899 Pojistná podložka _8 2015
IC12604899 Pojistná podložka _8 2016
IC12604899 Pojistná podložka _8 od 2010 do 2012
IC12604899 Pojistná podložka _8 od 2013
IC12604899 Pojistná podložka _8 od 2014
IC12604899 Pojistná podložka _8 od 2017
IC12610800 Poj.kroužek _35 2015
IC12610800 Poj.kroužek _35 2016
IC12610800 Poj.kroužek _35 od 2010 do 2012
IC12610800 Poj.kroužek _35 od 2013
IC12610800 Poj.kroužek _35 od 2014
IC12610800 Poj.kroužek _35 od 2017
IC12728450 Šroub 4.8x19 2015
IC12728450 Šroub 4.8x19 2016
IC12728450 Šroub 4.8x19 od 2010 do 2012
IC12728450 Šroub 4.8x19 od 2013
IC12728450 Šroub 4.8x19 od 2014
IC12728450 Šroub 4.8x19 od 2017
IC12729600 Šroub 5.5X16 ! 2015
IC12729600 Šroub 5.5X16 ! 2016
IC12729600 Šroub 5.5X16 ! od 2010 do 2012
IC12729600 Šroub 5.5X16 ! od 2013
IC12729600 Šroub 5.5X16 ! od 2014
IC12729600 Šroub 5.5X16 ! od 2017
IC12731350 Šroub 5.5X19 ! 2015
IC12731350 Šroub 5.5X19 ! 2016
IC12731350 Šroub 5.5X19 ! od 2010 do 2012
IC12731350 Šroub 5.5X19 ! od 2013
IC12731350 Šroub 5.5X19 ! od 2014
IC12731350 Šroub 5.5X19 ! od 2017
IC12731580 Šroub 2015
IC12731580 Šroub 2016
IC12731580 Šroub od 2010 do 2012
IC12731580 Šroub od 2013
IC12731580 Šroub od 2014
IC12731580 Šroub od 2017
IC12735110 Šroub 2015
IC12735110 Šroub 2016
IC12735110 Šroub od 2010 do 2012
IC12735110 Šroub od 2013
IC12735110 Šroub od 2014
IC12735110 Šroub od 2017
IC12735402 Šroub 2015
IC12735402 Šroub 2016
IC12735402 Šroub od 2010 do 2012
IC12735402 Šroub od 2013
IC12735402 Šroub od 2014
IC12735403 Šroub 2015
IC12735403 Šroub 2016
IC12735403 Šroub od 2010 do 2012
IC12735403 Šroub od 2013
IC12735403 Šroub od 2014
IC12735403 Šroub od 2017
IC12735405 Šroub 2015
IC12735405 Šroub 2016
IC12735405 Šroub od 2010 do 2012
IC12735405 Šroub od 2013
IC12735405 Šroub od 2014
IC12735405 Šroub od 2017
IC12735694 Šroub nože P 2015
IC12735694 Šroub nože P od 2010 do 2012
IC12735694 Šroub nože P od 2013
IC12735694 Šroub nože P od 2014
IC12735695 Šroub nože L 2015
IC12735695 Šroub nože L od 2010 do 2012
IC12735695 Šroub nože L od 2013
IC12735695 Šroub nože L od 2014
IC12815200 Šroub M6X16 2015
IC12815200 Šroub M6X16 2016
IC12815200 Šroub M6X16 od 2010 do 2012
IC12815200 Šroub M6X16 od 2013
IC12815200 Šroub M6X16 od 2014
IC12815200 Šroub M6X16 od 2017
IC12818700 Šroub vratový 8x25 2015
IC12818700 Šroub vratový 8x25 2016
IC12818700 Šroub vratový 8x25 od 2010 do 2012
IC12818700 Šroub vratový 8x25 od 2013
IC12818700 Šroub vratový 8x25 od 2014
IC135062020 Řemen kl.13x2443Li ČER96 1/2! 2015
IC135062020 Řemen kl.13x2443Li ČER96 1/2! 2016
IC135062020 Řemen kl.13x2443Li ČER96 1/2! od 2010 do 2012
IC135062020 Řemen kl.13x2443Li ČER96 1/2! od 2013
IC135062020 Řemen kl.13x2443Li ČER96 1/2! od 2014
IC135062020 Řemen kl.13x2443Li ČER96 1/2! od 2017
IC18120002# Akumulátor 12V 2015
IC18120002# Akumulátor 12V 2016
IC18120002# Akumulátor 12V od 2010 do 2012
IC18120002# Akumulátor 12V od 2013
IC18120002# Akumulátor 12V od 2014
IC18120002# Akumulátor 12V od 2017
IC18210022 Klíček startování - 2 ks v balení 2015
IC18210022 Klíček startování - 2 ks v balení 2016
IC18210022 Klíček startování - 2 ks v balení od 2010 do 2012
IC18210022 Klíček startování - 2 ks v balení od 2013
IC18210022 Klíček startování - 2 ks v balení od 2014
IC18210022 Klíček startování - 2 ks v balení od 2017
IC182700003 Kolečko pr. 80 2015
IC182700003 Kolečko pr. 80 2016
IC182700003 Kolečko pr. 80 od 2010 do 2012
IC182700003 Kolečko pr. 80 od 2013
IC182700003 Kolečko pr. 80 od 2014
IC182700003 Kolečko pr. 80 od 2017
IC182700004 Kolečko pr. 100 2015
IC182700004 Kolečko pr. 100 2016
IC182700004 Kolečko pr. 100 od 2010 do 2012
IC182700004 Kolečko pr. 100 od 2013
IC182700004 Kolečko pr. 100 od 2014
IC182700004 Kolečko pr. 100 od 2017
IC18399062# Spojka elektromagnet.komplet ! 2015
IC18399062# Spojka elektromagnet.komplet ! 2016
IC18399062# Spojka elektromagnet.komplet ! od 2010 do 2012
IC18399062# Spojka elektromagnet.komplet ! od 2013
IC18399062# Spojka elektromagnet.komplet ! od 2014
IC18399062# Spojka elektromagnet.komplet ! od 2017
IC18450060 Spínač světel 2015
IC18450060 Spínač světel 2016
IC18450060 Spínač světel od 2010 do 2012
IC18450060 Spínač světel od 2013
IC18450060 Spínač světel od 2014
IC18450060 Spínač světel od 2017
IC18450072 Spínací skříňka 2015
IC18450072 Spínací skříňka 2016
IC18450072 Spínací skříňka od 2010 do 2012
IC18450072 Spínací skříňka od 2013
IC18450072 Spínací skříňka od 2014
IC18450072 Spínací skříňka od 2017
IC18459100 Žárovka světla traktoru 2015
IC18459100 Žárovka světla traktoru 2016
IC18459100 Žárovka světla traktoru od 2010 do 2012
IC18459100 Žárovka světla traktoru od 2013
IC18459100 Žárovka světla traktoru od 2014
IC18459100 Žárovka světla traktoru od 2017
IC18736110 Spínač startéru-solenoid ! 2015
IC18736110 Spínač startéru-solenoid ! od 2010 do 2012
IC18736110 Spínač startéru-solenoid ! od 2013
IC18736110 Spínač startéru-solenoid ! od 2014
IC19035000 O-kroužek 11 x 2,5 mm 2015
IC19035000 O-kroužek 11 x 2,5 mm 2016
IC19035000 O-kroužek 11 x 2,5 mm od 2010 do 2012
IC19035000 O-kroužek 11 x 2,5 mm od 2013
IC19035000 O-kroužek 11 x 2,5 mm od 2014
IC19035000 O-kroužek 11 x 2,5 mm od 2017
IC19410609 Mikrospínač neutrálu 2015
IC19410609 Mikrospínač neutrálu 2016
IC19410609 Mikrospínač neutrálu od 2010 do 2012
IC19410609 Mikrospínač neutrálu od 2017
IC22110230 Víčko 2015
IC22110230 Víčko 2016
IC22110230 Víčko od 2010 do 2012
IC22110230 Víčko od 2013
IC22110230 Víčko od 2014
IC22110230 Víčko od 2017
IC22160400 Podložka 2015
IC22160400 Podložka od 2010 do 2012
IC22160400 Podložka od 2013
IC22160400 Podložka od 2014
IC22450115 Pružina 2015
IC22450115 Pružina 2016
IC22450115 Pružina od 2010 do 2012
IC22450115 Pružina od 2013
IC22450115 Pružina od 2014
IC22450115 Pružina od 2017
IC24487997 Závlačka R 2015
IC24487997 Závlačka R 2016
IC24487997 Závlačka R od 2010 do 2012
IC24487997 Závlačka R od 2013
IC24487997 Závlačka R od 2014
IC24487997 Závlačka R od 2017
IC24487998 Závlačka R 2015
IC24487998 Závlačka R 2016
IC24487998 Závlačka R od 2010 do 2012
IC24487998 Závlačka R od 2013
IC24487998 Závlačka R od 2014
IC24487998 Závlačka R od 2017
IC24487999 Závlačka R 2015
IC24487999 Závlačka R 2016
IC24487999 Závlačka R od 2010 do 2012
IC24487999 Závlačka R od 2013
IC24487999 Závlačka R od 2014
IC24487999 Závlačka R od 2017
IC25020800 Hřídel delší primární 2015
IC25020800 Hřídel delší primární 2016
IC25020800 Hřídel delší primární od 2010 do 2012
IC25020800 Hřídel delší primární od 2013
IC25020800 Hřídel delší primární od 2014
IC25020800 Hřídel delší primární od 2017
IC25020801 Hřídel kratší sekundární 2015
IC25020801 Hřídel kratší sekundární 2016
IC25020801 Hřídel kratší sekundární od 2010 do 2012
IC25020801 Hřídel kratší sekundární od 2013
IC25020801 Hřídel kratší sekundární od 2014
IC25020801 Hřídel kratší sekundární od 2017
IC25033060 Konektor mycí hadice 2015
IC25033060 Konektor mycí hadice 2016
IC25033060 Konektor mycí hadice od 2010 do 2012
IC25033060 Konektor mycí hadice od 2013
IC25033060 Konektor mycí hadice od 2014
IC25033060 Konektor mycí hadice od 2017
IC25034002 Pouzdro 2015
IC25034002 Pouzdro 2016
IC25034002 Pouzdro od 2010 do 2012
IC25034002 Pouzdro od 2013
IC25034002 Pouzdro od 2014
IC25034002 Pouzdro od 2017
IC25038000 Pouzdro plast. 2015
IC25038000 Pouzdro plast. 2016
IC25038000 Pouzdro plast. od 2010 do 2012
IC25038000 Pouzdro plast. od 2013
IC25038000 Pouzdro plast. od 2014
IC25038000 Pouzdro plast. od 2017
IC25038002 Pouzdro TC 12.4 2015
IC25038002 Pouzdro TC 12.4 2016
IC25038002 Pouzdro TC 12.4 od 2010 do 2012
IC25038002 Pouzdro TC 12.4 od 2013
IC25038002 Pouzdro TC 12.4 od 2014
IC25038002 Pouzdro TC 12.4 od 2017
IC25038004 Pouzdro 2015
IC25038004 Pouzdro 2016
IC25038004 Pouzdro od 2010 do 2012
IC25038004 Pouzdro od 2013
IC25038004 Pouzdro od 2014
IC25038004 Pouzdro od 2017
IC25040605 Pouzdro 2015
IC25040605 Pouzdro 2016
IC25040605 Pouzdro od 2010 do 2012
IC25040605 Pouzdro od 2013
IC25040605 Pouzdro od 2014
IC25040605 Pouzdro od 2017
IC25060100 Kryt pohonu sekačky 2015
IC25060100 Kryt pohonu sekačky od 2010 do 2012
IC25060100 Kryt pohonu sekačky od 2013
IC25060100 Kryt pohonu sekačky od 2014
IC25090001 Ovládání sytiče 2015
IC25090001 Ovládání sytiče 2016
IC25090001 Ovládání sytiče od 2013
IC25090001 Ovládání sytiče od 2014
IC25090001 Ovládání sytiče od 2017
IC25109521 Krytka k zelené řemenici 2015
IC25109521 Krytka k zelené řemenici 2016
IC25109521 Krytka k zelené řemenici od 2010 do 2012
IC25109521 Krytka k zelené řemenici od 2013
IC25109521 Krytka k zelené řemenici od 2014
IC25109521 Krytka k zelené řemenici od 2017
IC25122200 Pouzdro ložiskové 2015
IC25122200 Pouzdro ložiskové 2016
IC25122200 Pouzdro ložiskové od 2010 do 2012
IC25122200 Pouzdro ložiskové od 2013
IC25122200 Pouzdro ložiskové od 2014
IC25122200 Pouzdro ložiskové od 2017
IC25160003 Distanční pouzdro 2015
IC25160003 Distanční pouzdro 2016
IC25160003 Distanční pouzdro od 2010 do 2012
IC25160003 Distanční pouzdro od 2013
IC25160003 Distanční pouzdro od 2014
IC25160003 Distanční pouzdro od 2017
IC25160007 Distanční pouzdro od 2010 do 2012
IC25160007 Distanční pouzdro od 2013
IC25318115 Páka brzdy 2015
IC25318115 Páka brzdy 2016
IC25318115 Páka brzdy od 2010 do 2012
IC25318115 Páka brzdy od 2013
IC25318115 Páka brzdy od 2014
IC25318115 Páka brzdy od 2017
IC25318124 Páka spínače plného koše 2015
IC25318124 Páka spínače plného koše 2016
IC25318124 Páka spínače plného koše od 2010 do 2012
IC25318124 Páka spínače plného koše od 2013
IC25318124 Páka spínače plného koše od 2014
IC25318124 Páka spínače plného koše od 2017
IC25430210 Pružina páky brzdy 102 2015
IC25430210 Pružina páky brzdy 102 2016
IC25430210 Pružina páky brzdy 102 od 2010 do 2012
IC25430210 Pružina páky brzdy 102 od 2013
IC25430210 Pružina páky brzdy 102 od 2014
IC25430210 Pružina páky brzdy 102 od 2017
IC25430238 Planžeta spínače TC(P) od 01 2015
IC25430238 Planžeta spínače TC(P) od 01 2016
IC25430238 Planžeta spínače TC(P) od 01 od 2010 do 2012
IC25430238 Planžeta spínače TC(P) od 01 od 2013
IC25430238 Planžeta spínače TC(P) od 01 od 2014
IC25430238 Planžeta spínače TC(P) od 01 od 2017
IC25463200 Unašeč TC(P) 2015
IC25463200 Unašeč TC(P) 2016
IC25463200 Unašeč TC(P) od 2010 do 2012
IC25463200 Unašeč TC(P) od 2013
IC25463200 Unašeč TC(P) od 2014
IC25463200 Unašeč TC(P) od 2017
IC25510022 Čep krytu 2015
IC25510022 Čep krytu 2016
IC25510022 Čep krytu od 2010 do 2012
IC25510022 Čep krytu od 2013
IC25510022 Čep krytu od 2014
IC25510022 Čep krytu od 2017
IC25510056 Čep 2015
IC25510056 Čep 2016
IC25510056 Čep od 2010 do 2012
IC25510056 Čep od 2013
IC25510056 Čep od 2014
IC25510056 Čep od 2017
IC25510068 Čep 2015
IC25510068 Čep 2016
IC25510068 Čep od 2010 do 2012
IC25510068 Čep od 2013
IC25510068 Čep od 2014
IC25510068 Čep od 2017
IC25510070 Čep 2015
IC25510070 Čep 2016
IC25510070 Čep od 2010 do 2012
IC25510070 Čep od 2013
IC25510070 Čep od 2014
IC25510070 Čep od 2017
IC25510072 Rozpěrka 2015
IC25510072 Rozpěrka 2016
IC25510072 Rozpěrka od 2010 do 2012
IC25510072 Rozpěrka od 2013
IC25510072 Rozpěrka od 2014
IC25510072 Rozpěrka od 2017
IC25601550 Řemenice 2015
IC25601550 Řemenice 2016
IC25601550 Řemenice od 2010 do 2012
IC25601550 Řemenice od 2013
IC25601550 Řemenice od 2014
IC25601550 Řemenice od 2017
IC25601554 Řemenice napínací 2015
IC25601554 Řemenice napínací 2016
IC25601554 Řemenice napínací od 2010 do 2012
IC25601554 Řemenice napínací od 2013
IC25601554 Řemenice napínací od 2014
IC25601554 Řemenice napínací od 2017
IC25601555 Řemenice malá vodící od 2010 do 2012
IC25601555 Řemenice malá vodící od 2013
IC25601559 Řemenice 2015
IC25601559 Řemenice 2016
IC25601559 Řemenice od 2010 do 2012
IC25601559 Řemenice od 2013
IC25601559 Řemenice od 2014
IC25601559 Řemenice od 2017
IC25601560 Řemenice 2015
IC25601560 Řemenice 2016
IC25601560 Řemenice od 2010 do 2012
IC25601560 Řemenice od 2013
IC25601560 Řemenice od 2014
IC25601560 Řemenice od 2017
IC25601570 Řemenice zelená 2015
IC25601570 Řemenice zelená 2016
IC25601570 Řemenice zelená od 2010 do 2012
IC25601570 Řemenice zelená od 2013
IC25601570 Řemenice zelená od 2014
IC25601570 Řemenice zelená od 2017
IC25670005 Podložka 2015
IC25670005 Podložka 2016
IC25670005 Podložka od 2010 do 2012
IC25670005 Podložka od 2013
IC25670005 Podložka od 2014
IC25670005 Podložka od 2017
IC25670008 Podložka 2015
IC25670008 Podložka 2016
IC25670008 Podložka od 2010 do 2012
IC25670008 Podložka od 2013
IC25670008 Podložka od 2014
IC25670008 Podložka od 2017
IC25670011 Podložka 2015
IC25670011 Podložka 2016
IC25670011 Podložka od 2010 do 2012
IC25670011 Podložka od 2013
IC25670011 Podložka od 2014
IC25670011 Podložka od 2017
IC25743000 Spojka 2015
IC25743000 Spojka 2016
IC25743000 Spojka od 2010 do 2012
IC25743000 Spojka od 2013
IC25743000 Spojka od 2014
IC25743000 Spojka od 2017
IC25774373 Spona 2015
IC25774373 Spona 2016
IC25774373 Spona od 2010 do 2012
IC25774373 Spona od 2013
IC25774373 Spona od 2014
IC25795000 Víčko nádrže 2015
IC25795000 Víčko nádrže 2016
IC25795000 Víčko nádrže od 2010 do 2012
IC25795000 Víčko nádrže od 2013
IC25795000 Víčko nádrže od 2014
IC25795000 Víčko nádrže od 2017
IC25795001 Víčko nádrže od 2010 do 2012
IC25795001 Víčko nádrže od 2013
IC27430579 Pružina u spojky EL63 2015
IC27430579 Pružina u spojky EL63 2016
IC27430579 Pružina u spojky EL63 od 2014
IC27430579 Pružina u spojky EL63 od 2017
IC325140100 Deflektor sekačky 2015
IC325140100 Deflektor sekačky 2016
IC325140100 Deflektor sekačky od 2010 do 2012
IC325140100 Deflektor sekačky od 2013
IC325140100 Deflektor sekačky od 2014
IC325140100 Deflektor sekačky od 2017
IC325580500 Středový kryt volantu 2015
IC325580500 Středový kryt volantu 2016
IC325580500 Středový kryt volantu od 2010 do 2012
IC325580500 Středový kryt volantu od 2013
IC325580500 Středový kryt volantu od 2014
IC325580500 Středový kryt volantu od 2017
IC325601599 Řemenice malá 2015
IC325601599 Řemenice malá 2016
IC325601599 Řemenice malá od 2010 do 2012
IC325601599 Řemenice malá od 2014
IC325601599 Řemenice malá od 2017
IC35062001 Řemen klínový 13x2438Li ČER96 1/2 od 2013
IC35062001 Řemen klínový 13x2438Li ČER96 1/2 od 2014
IC35062813 Klínový řemen 17x1400 Li B 2015
IC35062813 Klínový řemen 17x1400 Li B 2016
IC35062813 Klínový řemen 17x1400 Li B od 2010 do 2012
IC35062813 Klínový řemen 17x1400 Li B od 2013
IC35062813 Klínový řemen 17x1400 Li B od 2014
IC35062813 Klínový řemen 17x1400 Li B od 2017
IC35065600# Řemen ozubený TC 102 2015
IC35065600# Řemen ozubený TC 102 2016
IC35065600# Řemen ozubený TC 102 od 2010 do 2012
IC35065600# Řemen ozubený TC 102 od 2013
IC35065600# Řemen ozubený TC 102 od 2014
IC35065600# Řemen ozubený TC 102 od 2017
IC82000477 Propojovací táhlo zalomené TCP 2015
IC82000477 Propojovací táhlo zalomené TCP 2016
IC82000477 Propojovací táhlo zalomené TCP od 2010 do 2012
IC82000477 Propojovací táhlo zalomené TCP od 2013
IC82000477 Propojovací táhlo zalomené TCP od 2014
IC82000477 Propojovací táhlo zalomené TCP od 2017
IC82004608 Lanovod 2015
IC82004608 Lanovod 2016
IC82004608 Lanovod od 2010 do 2012
IC82004608 Lanovod od 2013
IC82004608 Lanovod od 2014
IC82004608 Lanovod od 2017
IC82034001 Náprava přední 2015
IC82034001 Náprava přední 2016
IC82034001 Náprava přední od 2010 do 2012
IC82034001 Náprava přední od 2013
IC82034001 Náprava přední od 2014
IC82034001 Náprava přední od 2017
IC82207200 Hřídel nože primární kompl. 2015
IC82207200 Hřídel nože primární kompl. 2016
IC82207200 Hřídel nože primární kompl. od 2010 do 2012
IC82207200 Hřídel nože primární kompl. od 2013
IC82207200 Hřídel nože primární kompl. od 2014
IC82207200 Hřídel nože primární kompl. od 2017
IC82207201 Hřídel nože sekundární kompl. 2015
IC82207201 Hřídel nože sekundární kompl. 2016
IC82207201 Hřídel nože sekundární kompl. od 2010 do 2012
IC82207201 Hřídel nože sekundární kompl. od 2013
IC82207201 Hřídel nože sekundární kompl. od 2014
IC82207201 Hřídel nože sekundární kompl. od 2017
IC82318155 Páka přední pravá 2015
IC82318155 Páka přední pravá 2016
IC82318155 Páka přední pravá od 2010 do 2012
IC82318155 Páka přední pravá od 2013
IC82318155 Páka přední pravá od 2014
IC82318155 Páka přední pravá od 2017
IC82318157 Páka přední levá 2015
IC82318157 Páka přední levá 2016
IC82318157 Páka přední levá od 2010 do 2012
IC82318157 Páka přední levá od 2013
IC82318157 Páka přední levá od 2014
IC82318157 Páka přední levá od 2017
IC82394607 Kapota motoru přední část TCX 2015
IC82394607 Kapota motoru přední část TCX 2016
IC82394607 Kapota motoru přední část TCX od 2010 do 2012
IC82394607 Kapota motoru přední část TCX od 2013
IC82394607 Kapota motoru přední část TCX od 2017
SP1001 Šroub M8x20 pozink. 2015
SP1001 Šroub M8x20 pozink. 2016
SP1001 Šroub M8x20 pozink. od 2010 do 2012
SP1001 Šroub M8x20 pozink. od 2013
SP1001 Šroub M8x20 pozink. od 2014
SP1001 Šroub M8x20 pozink. od 2017
SP1005 Šroub M8x60 pozink. 2015
SP1005 Šroub M8x60 pozink. 2016
SP1005 Šroub M8x60 pozink. od 2010 do 2012
SP1005 Šroub M8x60 pozink. od 2013
SP1005 Šroub M8x60 pozink. od 2014
SP1005 Šroub M8x60 pozink. od 2017
SP1006 Šroub M8x80 pozink. 2015
SP1006 Šroub M8x80 pozink. 2016
SP1006 Šroub M8x80 pozink. od 2010 do 2012
SP1006 Šroub M8x80 pozink. od 2013
SP1006 Šroub M8x80 pozink. od 2014
SP1006 Šroub M8x80 pozink. od 2017
SP1019 Šroub M8x40 pozink. 2015
SP1019 Šroub M8x40 pozink. 2016
SP1019 Šroub M8x40 pozink. od 2010 do 2012
SP1019 Šroub M8x40 pozink. od 2013
SP1019 Šroub M8x40 pozink. od 2014
SP1019 Šroub M8x40 pozink. od 2017
SP1022 Šroub M8x16 pozink. 2015
SP1022 Šroub M8x16 pozink. 2016
SP1022 Šroub M8x16 pozink. od 2010 do 2012
SP1022 Šroub M8x16 pozink. od 2013
SP1022 Šroub M8x16 pozink. od 2014
SP1022 Šroub M8x16 pozink. od 2017
SP1032 Šroub M6x20 2015
SP1032 Šroub M6x20 2016
SP1032 Šroub M6x20 od 2010 do 2012
SP1032 Šroub M6x20 od 2013
SP1032 Šroub M6x20 od 2014
SP1032 Šroub M6x20 od 2017
SP2002 Matice M8 pozinkovaná 2015
SP2002 Matice M8 pozinkovaná 2016
SP2002 Matice M8 pozinkovaná od 2010 do 2012
SP2002 Matice M8 pozinkovaná od 2013
SP2002 Matice M8 pozinkovaná od 2014
SP2002 Matice M8 pozinkovaná od 2017
SP2003 Matice M10 pozink. 2015
SP2003 Matice M10 pozink. 2016
SP2003 Matice M10 pozink. od 2010 do 2012
SP2003 Matice M10 pozink. od 2013
SP2003 Matice M10 pozink. od 2014
SP2003 Matice M10 pozink. od 2017
SP3003 Matice M5 samojistící 2015
SP3003 Matice M5 samojistící 2016
SP3003 Matice M5 samojistící od 2010 do 2012
SP3003 Matice M5 samojistící od 2013
SP3003 Matice M5 samojistící od 2014
SP3003 Matice M5 samojistící od 2017
SP3004 Matice M6 samojistící 2015
SP3004 Matice M6 samojistící 2016
SP3004 Matice M6 samojistící od 2010 do 2012
SP3004 Matice M6 samojistící od 2013
SP3004 Matice M6 samojistící od 2014
SP3004 Matice M6 samojistící od 2017
SP3005 Matice M8 samojistící 2015
SP3005 Matice M8 samojistící 2016
SP3005 Matice M8 samojistící od 2010 do 2012
SP3005 Matice M8 samojistící od 2013
SP3005 Matice M8 samojistící od 2014
SP3005 Matice M8 samojistící od 2017
SP3006 Matice M10 samojistící 2015
SP3006 Matice M10 samojistící 2016
SP3006 Matice M10 samojistící od 2010 do 2012
SP3006 Matice M10 samojistící od 2013
SP3006 Matice M10 samojistící od 2014
SP3006 Matice M10 samojistící od 2017
SP4003 Podložka M5 pozink.! 2015
SP4003 Podložka M5 pozink.! 2016
SP4003 Podložka M5 pozink.! od 2010 do 2012
SP4003 Podložka M5 pozink.! od 2013
SP4003 Podložka M5 pozink.! od 2014
SP4003 Podložka M5 pozink.! od 2017
SP4004 Podložka M6 pozink. 2015
SP4004 Podložka M6 pozink. 2016
SP4004 Podložka M6 pozink. od 2010 do 2012
SP4004 Podložka M6 pozink. od 2013
SP4004 Podložka M6 pozink. od 2014
SP4004 Podložka M6 pozink. od 2017
SP4005 Podložka M8 pozink. 2015
SP4005 Podložka M8 pozink. 2016
SP4005 Podložka M8 pozink. od 2010 do 2012
SP4005 Podložka M8 pozink. od 2013
SP4005 Podložka M8 pozink. od 2014
SP4005 Podložka M8 pozink. od 2017
SP4006 Podložka M10 pozink. 2015
SP4006 Podložka M10 pozink. 2016
SP4006 Podložka M10 pozink. od 2010 do 2012
SP4006 Podložka M10 pozink. od 2013
SP4006 Podložka M10 pozink. od 2014
SP4006 Podložka M10 pozink. od 2017
SP4007 Podložka M12 pozink. 2015
SP4007 Podložka M12 pozink. od 2010 do 2012
SP4007 Podložka M12 pozink. od 2013
SP4007 Podložka M12 pozink. od 2014
SP5003 Podložka M8 pérová 2015
SP5003 Podložka M8 pérová 2016
SP5003 Podložka M8 pérová od 2010 do 2012
SP5003 Podložka M8 pérová od 2013
SP5003 Podložka M8 pérová od 2014
SP5003 Podložka M8 pérová od 2017
SP5004 Podložka M6 pérová 2015
SP5004 Podložka M6 pérová 2016
SP5004 Podložka M6 pérová od 2010 do 2012
SP5004 Podložka M6 pérová od 2013
SP5004 Podložka M6 pérová od 2014
SP5004 Podložka M6 pérová od 2017
ST1030 Pojistný kroužek _20 vnější 2015
ST1030 Pojistný kroužek _20 vnější 2016
ST1030 Pojistný kroužek _20 vnější od 2010 do 2012
ST1030 Pojistný kroužek _20 vnější od 2013
ST1030 Pojistný kroužek _20 vnější od 2014
ST1030 Pojistný kroužek _20 vnější od 2017
TQ168T2024250 Zátka vyrovnávací nádrže (C) od 2010 do 2012
TQ168T2024250 Zátka vyrovnávací nádrže (C) od 2013
TQ19216334280 Gufero (osy převodovky) ! (D) od 2010 do 2012
TQ19216334280 Gufero (osy převodovky) ! (D) od 2013
TQ1A646083050 Větrák převodovky K46 (K) ! od 2010 do 2012
TQ1A646083050 Větrák převodovky K46 (K) ! od 2013
TQ1C655036300 Zátka (D) od 2010 do 2012
TQ1C655036300 Zátka (D) od 2013
UB395051R Hadička paliv.(balení 7,62m) ! 2015
UB395051R Hadička paliv.(balení 7,62m) ! 2016
UB395051R Hadička paliv.(balení 7,62m) ! od 2010 do 2012
UB395051R Hadička paliv.(balení 7,62m) ! od 2013
UB395051R Hadička paliv.(balení 7,62m) ! od 2014
UB395051R Hadička paliv.(balení 7,62m) ! od 2017
Podobné produkty
Porovnávač ks

 

Nakupte ještě výhodněji za Klubové ceny
Využijte jedinečné příležitosti a své věrnostní body, které máte naspořeny za předešlé nákupy přeměňte za ještě výhodnější ceny - Klubové ceny.
Akční cena Koupit za Akční cenu
Klubová cena Koupit za Klubovou cenu
Stav Vašeho věrnostního konta je:
Je nám velice líto, ale pro nákup za Klubové ceny nemáte na svém kontě dostatečný počet bodů.
Abyste mohl vybrané zboží nakoupit, je nutné do košíku vložit ještě zboží v minimální hodnotě .