Ocenění společnosti Mountfield

Na českém trhu působíme už od roku 1991. Začínali jsme skromně, ale postupně jsme dokázali vyrůst v největšího tuzemského prodejce zahradní techniky, bazénů a dalších potřeb pro zahradu. Toho bychom nikdy nedosáhli bez pevného odhodlání, pracovitosti a oddanosti oboru. Především bychom ale tak úspěšní nebyli bez Vás – našich vážených zákazníků.

 Hned od počátku bylo naším cílem přinášet Vám ty nejkvalitnější produkty a služby. Dokladem toho, že se nám to daří, je dlouhá řada různých ocenění, která jsme za naši práci získali. V žebříčku CZECH TOP 100 jsme od roku 2000 obsadili už sedmkrát 1. místo v kategorii Maloobchod-velkoobchod. Vedle toho jsme byli osmkrát zahrnuti do elitní stovky nejobdivovanějších firem v České republice. V obdobné anketě Českých 100 nejlepších jsme se od roku 1998 už patnáctkrát zařadili mezi 100 nejlepších firem v České republice. V roce 2013 jsme obsadili osmou příčku a v roce 2014 jsme se posunuli už na vynikající 5. místo.

Obzvlášť si vážíme ocenění Čtenáři Receptáře doporučují, protože jde o mínění lidí, kteří pro nás hlasovali na základě vlastních zkušeností s našimi produkty. Veřejnost nás v letech 2010 až 2012 zvolila za vítěze v kategoriích Nejlepší zahradní bazén a Nejlepší zahradní technika, v roce 2012 jsme navíc získali prvenství v kategorii Bazénová chemie a také jsme obsadili třetí příčku v kategorii Zahradní nářadí.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zcela zvláštní místo patří v pomyslné Síni slávy certifikátům a diplomům od dodavatelů, jež potvrzují kvalitu a obchodní schopnosti naší společnosti a oceňují mimořádně přínosnou spolupráci. Tyto diplomy nás těší tím více, že jsou od světových výrobců na absolutní špici mezi konkurencí, jejichž filozofie se zakládá na kvalitě a technologických inovacích. Za všechny jmenujme například Emak nebo Toro.

Úspěchů jsme dosáhli i na poli marketingu a reklamy, když jsme v letech 1998 a 2012 získali prestižní ocenění Zlatá pecka (billboard a televizní spot), pořádané Asociací českých reklamních agentur a marketingové komunikace.

Všech cen, které jsme za svou existenci dosud nasbírali, si velice vážíme. Tím největším oceněním pro nás ale je Vaše spokojenost. Nepřeberné množství pozitivních ohlasů a neustále se rozrůstající základna stálých zákazníků nás povzbuzují a dávají sílu k dalšímu zdokonalování naší společnosti.

 

Děkujeme Vám, že jste si nás vybrali jako partnera Vašich zahrad.