Zpět

Zahradní nábytek

Porovnávač ks

e_shop_image_uvody2_nabytek.jpg

Trendem doby je zařídit si během teplého počasí pěkný obývací pokoj pod širým nebem. Záleží jen na vaší fantazii a výběru zahradního nábytku. Naše ucelená nabídka obsahuje zahradní nábytek z masivu, lehký hliník, tahokov i umělý ratan. A protože nábytek na zahradu je kompletní teprve s pěknými doplňky, nabízíme vám také polstrované potahy, taburety i odkládací stolky. Chybět nemohou ani elegantní slunečníky na zahradu.


Dobrý dřevěný zahradní nábytek ladí prakticky se všemi domy a zahradami. Záleží jen na vás, zda si vyberete zahradní nábytek z borovice nebo exotických dřevin jako je meranti či teakový zahradní nábytek. Hliníkový zahradní nábytek či tahokov vhodný na zahradu i terasu vás zase zaujme elegantním designem. Stejně jako nábytek z umělého ratanu (který je možné umístit i do interiéru) jej lze díky nízké váze snadno přenášet z místa na místo.


Jakékoliv křeslo, židli, lehátko nebo stůl na zahradu máte u nás možnost zakoupit samostatně, takže si podle vlastních představ pořídíte sadu přesně "na míru" své zahrady. K již zakoupené sestavě si u nás můžete libovolný prvek kdykoli dokoupit.


Video: Jak správně vybrat zahradní nábytek

 

Video: Údržba záhradního nábytku

 

Nejprodávanější

Cena: Upřesnit výběr / Filtr
Vyber více parametrů
Položek:
» »
Zobrazit vše
Položek:
» »