Finská sauna Váli

Kód: 3SAU0062
0
0
0
Materiál korpusu
severský smrk
Šířka
215 cm
Hloubka
215 cm
Více
94 900 Kč
65 800 Kč
Koupit na splátky
Vyberte si variantu, která vám nejvíce vyhovuje.
Např. 6 580 Kč + 10 x 6 580 Kč
Essox kalkulačka piktogram SPOČÍTAT
Technické parametry
Šířka [cm] 215
Hloubka [cm] 215
Výška [cm] 211
Pravolevé otevírání dveří ano
Tloušťka stěn [mm] 40
Tloušťka izolace [mm] 40
Provedení dveří tvrzené celoskleněné dveře z bezpečnostního skla
Materiál lavic a příslušenství termo osika / osika
Počet a rozměr lavic 2x 195 x 58 cm
Podhlavník 1
Rozměry a hmotnost balení 220x120x90cm, váha 470kg
Typ finská sauna
Záruka 5 let
Katalogové číslo 3SAU0062
3SAU0062
Celé parametry

Model Váli s velmi prostornou kabinou je ideálním řešením, díky kterému nemusíte dělat při relaxaci a saunovací proceduře žádné kompromisy! Skandinávskou metodu saunování si dopřejete na dvou lehátkách s luxusní délkou 195 cm v odlišné výšce a stejně tak pro pohodlné sezení např. více členů rodiny. Obě lehátka mají totiž pohodlnou šířku 58 cm. Bezproblémový pohyb umožňuje také dostatečný rozšířený prostor před lehátky. Sauna Váli je vyráběna na Slovensku. Oceníte kvalitní materiály a jejich precizní zpracování.
 
Kabina je z masivního smrkové dřeva o tloušťce 40 mm. To má skvělé izolační vlastnosti, čistý vzhled bez množství suků a sauně dodává vysokou odolnost a životnost. Proto na ni poskytujeme záruku 5 let. Dveře z tónovaného bronzovaného skla jsou osazeny jednoduchým kulovým madlem, které tak respektují moderní střídmé designové linie celé kabiny.
 
Termo osika krásně provoní interiér sauny a dodává životnost i další jedinečné vlastnosti vnitřnímu vybavení (lavice, ohrádka okolo kamen, zádová opěrka). Jedná se o vysokými teplotami a párou maximálně vysušené dřevo osiky, které takovým zpracováním získá maximální ochranu před popraskáním a kroucením změnami vlhkosti vzduchu. Kromě toho příjemně voní a nabere krásný čokoládový odstín, díky kterému nejsou na povrchu vybavení dlouhodobě patrné stopy opotřebení. Z osiky najdete ve vybavení sauny také praktický podhlavník.

Kvalitní materiály

Naše finské sauny jsou určeny do temperovaných interiérů domu nebo bytu. Respektují tradici skandinávského saunování a léty prověřený design, zároveň jsou určeny k využití nejmodernějších technologií v oblasti saunování. Díky užití termo osiky s mimořádnou životností si můžete proceduru saunování užívat dlouhé roky, a to v interiéru příjemně provoněném aroma tohoto unikátního přírodního materiálu.

 
Precizní zpracování

Předmontované panely kabiny sauny jsou kvalitně zpracovány z masivního smrku. Stropní díl je vyplněn izolační vrstvou, která spolu s dobře těsnícími dveřmi eliminuje tepelné úniky a snižuje tak náklady na výhřev.

 
Saunová kamna

V naší nabídce najdete vhodná úsporná i vysoce výkonná elektrická saunová kamna s příkonem 8 kW nebo 9 kW.

Výbava a příslušenství

Lavice z příjemné a funkční termo osiky bez suků mají pro vybavení saun ideální vlastnosti, např. minimální tepelnou vodivost. Využijte nabídky i dalších saunových doplňků a wellness příslušenství.

 
Naše služby

Saunu Vám na přání dovezeme až k domu a využít můžete také službu profesionální montáže proškolenými pracovníky.

 
 
Zobrazit celý popis

Hodnocení zákazníků (0)

K tomuto produktu ještě nikdo nenapsal žádnou recenzi.

Dotazy (0)

K tomuto produktu ještě nikdo nenapsal žádný dotaz.

Máte k výrobku nějaký dotaz?
Zeptejte se, my vám rádi odpovíme.