Menu Zavřít
+420 327 777 111 (volejte PO-PÁ 9-18 a SO-NE 9-17)
Jak vybrat vířivku? - Bubliny pro zdraví i zábavu

Jak vybrat vířivku? - Bubliny pro zdraví i zábavu

Máte na zahradě hezké místečko, se kterým si však nevíte úplně rady? Co třeba zřídit si tu relaxační koutek s vířivou vanou?
Jak vybrat vířivku? - Bubliny pro zdraví i zábavu

Uděláte hodně nejen pro své potěšení, ale i pro zdraví. Vířivé vany, ať už jednodušší nafukovací nebo mnohem sofistikovanější s akrylátovou vanou, můžete umístit na terasu, k bazénu, pod pergolu nebo kamkoliv do zahrady.

Pro zdraví a pohodu

Vířivky jsou z těchto důvodů čím dál oblíbenější. Teplá a intenzivní bublinková lázeň má totiž na lidské tělo blahodárné účinky. Pomáhá například při bolestech zad, kloubů a uvolňuje i ztuhlé svaly. Ale to není vše. Pravidelná hydromasáž odplavuje stres a přispívá k dobré psychické pohodě. Konec konců lékaři umí vyjmenovat tucet dalších důvodů, proč si ji dopřávat. Jednoduše a kdykoliv v soukromí svého domova.

Stačí nafouknout…

Kdo upřednostňuje rychlou instalaci a možnost vířivku složit a přemístit jinam, ten sáhne po některém nafukovacím modelu. Stačí pevný podklad, na němž bude stát, integrovaným kompresorem nafouknout těleso z odolného laminátovaného PVC a napustit vodu. Ta se v nich ohřívá až na 40 °C a o smršť milionů bublinek se stará až 170 trysek. Vyznačují se také tichým provozem s nízkými náklady a k dostání jsou včetně výbavy jako je například termokryt, ovládací panel a filtrační jednotka. A jaká je kapacita? Většinou se do nich pohodlně vejdou až 4 osoby, ale jsou modely i pro šest osob, takže se do nich pohodlně a naráz vejde celá rodina.

Pro údržbu vody ve vířivých vanách doporučujeme Azuro Wellness & Spa OXI tablety. Rozhodně není vhodné užití soli, ta by mohla zařízení vířivky poškodit. Výjimkou je model PureSpa Deluxe HWS 800, který je vybaven salinátorem.

 

Luxus plný zážitků – akrylátová vířivka

Akrylátové vířivé vany ocení náročnější lidé. Jsou konstruovány a vybaveny tak, že si příjemné masáže můžete užívat po celý rok. Tedy, i když je venku hluboko pod nulou. Umístit je můžete kdekoliv na zahradě, pod venkovní pergolu a samozřejmě i do interiéru. O kvalitu vody se na bezchlorové bázi ve většině modelů stará špičkový ozonový generátor. Ovládání je velmi jednoduché pomocí dotykového panelu a americké řídicí jednotky Balboa. Ve výbavě může být dle konkrétního modelu i tzv. chromoterapie, kdy si můžete zvolit různobarevné podvodní osvětlení odpovídající momentální náladě. Parádní vychytávkou je u většiny modelů integrovaný audiosystém, díky němuž budete moci během relaxace poslouchat svou oblíbenou hudbu.

Venkovní vířivka

Proč akrylátovou vířivku?

  • Byly vyrobeny s precizností, která už se běžně nevidí a z nejlepších materiálů, které jsou v tomto oboru k dispozici

  • Jsou vybaveny nejmodernějšími technologiemi.

  • Díky speciální konstrukci a výbavě jsou vhodné pro celoroční venkovní využití. Mají výkonný ohřev vody a vícenásobnou tepelnou izolaci. Příjemně fyzicky a psychicky relaxovat tedy můžete venku i při nízkých teplotách.

  • Pravidelné masáže desítkami trysek rychle odstraňují únavu a zlepšují náladu, cíleně uvolňují svaly i klouby a jsou účinnou podporou léčby mnoha poúrazových stavů.

  • Naše vířivky snadno umístíte na terasu, pod pergolu, k bazénu.

  • Jsou prostě ušity na míru člověku 21. století.