Jak vybrat vířivku? - Bubliny pro zdraví i zábavu

Jak vybrat vířivku? - Bubliny pro zdraví i zábavu

Máte na zahradě hezké místečko, se kterým si však nevíte úplně rady? Co třeba zřídit si tu relaxační koutek s vířivou vanou?
Jak vybrat vířivku? - Bubliny pro zdraví i zábavu

Uděláte hodně nejen pro své potěšení, ale i pro zdraví. Vířivé vany, ať už jednodušší nafukovací nebo mnohem sofistikovanější s akrylátovou vanou, můžete umístit na terasu, k bazénu, pod pergolu nebo kamkoliv do zahrady.

Pro zdraví a pohodu

Vířivky jsou z těchto důvodů čím dál oblíbenější. Teplá a intenzivní bublinková lázeň má totiž na lidské tělo blahodárné účinky. Pomáhá například při bolestech zad, kloubů a uvolňuje i ztuhlé svaly. Ale to není vše. Pravidelná hydromasáž odplavuje stres a přispívá k dobré psychické pohodě. Konec konců lékaři umí vyjmenovat tucet dalších důvodů, proč si ji dopřávat. Jednoduše a kdykoliv v soukromí svého domova.

Stačí nafouknout…

Kdo upřednostňuje rychlou instalaci a možnost vířivku složit a přemístit jinam, ten sáhne po některém nafukovacím modelu. Stačí pevný podklad, na němž bude stát, integrovaným kompresorem nafouknout těleso z odolného laminátovaného PVC a napustit vodu. Ta se v nich ohřívá až na 40 °C a o smršť milionů bublinek se stará až 170 trysek. Vyznačují se také tichým provozem s nízkými náklady a k dostání jsou včetně výbavy jako je například termokryt, ovládací panel a filtrační jednotka. A jaká je kapacita? Většinou se do nich pohodlně vejdou až 4 osoby, ale jsou modely i pro šest osob, takže se do nich pohodlně a naráz vejde celá rodina.

Pro údržbu vody ve vířivých vanách doporučujeme Azuro Wellness & Spa OXI tablety a čistič vířivek Rohrreiniger. Rozhodně není vhodné užití soli, ta by mohla zařízení vířivky poškodit. Výjimkou je model PureSpa Deluxe HWS 800, který je vybaven salinátorem. Pro umocnění zážitku z bublinkové koupele doporučujeme použít některou z vonných esencí z naší nabídky.

 

Luxus plný zážitků – akrylátová vířivka

Akrylátové vířivé vany ocení náročnější lidé. Jsou konstruovány a vybaveny tak, že si příjemné masáže můžete užívat po celý rok. Tedy, i když je venku hluboko pod nulou. Umístit je můžete kdekoliv na zahradě, pod venkovní pergolu a samozřejmě i do interiéru. O kvalitu vody se na bezchlorové bázi ve většině modelů stará špičkový ozonový generátor. Ovládání je velmi jednoduché pomocí dotykového panelu a americké řídicí jednotky Balboa. Ve výbavě může být dle konkrétního modelu i tzv. chromoterapie, kdy si můžete zvolit různobarevné podvodní osvětlení odpovídající momentální náladě. Parádní vychytávkou je u většiny modelů integrovaný audiosystém, díky němuž budete moci během relaxace poslouchat svou oblíbenou hudbu.

Venkovní vířivka

Proč akrylátovou vířivku?

  • Byly vyrobeny s precizností, která už se běžně nevidí a z nejlepších materiálů, které jsou v tomto oboru k dispozici

  • Jsou vybaveny nejmodernějšími technologiemi.

  • Díky speciální konstrukci a výbavě jsou vhodné pro celoroční venkovní využití. Mají výkonný ohřev vody a vícenásobnou tepelnou izolaci. Příjemně fyzicky a psychicky relaxovat tedy můžete venku i při nízkých teplotách.

  • Pravidelné masáže desítkami trysek rychle odstraňují únavu a zlepšují náladu, cíleně uvolňují svaly i klouby a jsou účinnou podporou léčby mnoha poúrazových stavů.

  • Naše vířivky snadno umístíte na terasu, pod pergolu, k bazénu.

  • Jsou prostě ušity na míru člověku 21. století.

 

 

Ostatní také zajímá

Jak vybrat vířivou vanu?
Jak vybrat vířivou vanu?

Mohlo by vás zajímat

Vířivky
Nafukovací vířivky
Akrylátové vířivky

Tipy pro vás

NAFUKOVACÍ VÍŘIVKA PURESPA GS Deluxe HWS 800
28 710 Kč 17 190 Kč
NAFUKOVACÍ VÍŘIVKA PURESPA GW PREMIUM HWS 1100
26 620 Kč 15 490 Kč
Nafukovací vířivka PureSpa Bubble HWS 800
18 900 Kč 10 490 Kč
Nafukovací vířivka PureSpa GW Premium HWS 800
25 410 Kč 14 990 Kč
Lay-Z-Spa Miami
17 710 Kč 8 850 Kč
Nafukovací vířivka PureSpa DeLuxe HWS 800
40 810 Kč 19 990 Kč

Kategorie článků