Jak vybrat vířivou vanu?

Relaxace a péče o zdraví a vitalitu celé rodiny přímo u Vás doma? Zvolte tu správnou vířivku.

Uvolnění a zábavu si můžete teď dopřát s našimi luxusními akrylátovými vířivkami a SWIM SPA v soukromí Vaší zahrady a to klidně po celý rok! Vířivá vana dokonale uvolňuje psychické i svalové napětí, posiluje zdraví organismu a jeho imunitu díky blahodárným účinkům hydromasáže a horké vířivé lázně. Luxusní akrylátová vířivka je efektivní dlouhodobou investicí.

Jak zvolit nejvhodnější model právě pro Vás?

Velikost

Vířivé vany různých rozměrů a provedení nabízejí 2 až 6 pozic pro sezení nebo ležení. Můžete je dle svých představ o využití a také s ohledem na prostorové dispozice umístit např. na terasu, k bazénu, pod pergolu, jako zahradní solitér nebo do interiéru prostornější koupelny či wellness koutku.

Výbava

Dle vybraného modelu si budete užívat komplexní hydromasáže celého těla díky efektivně rozmístěným 26 až 88 proudovým tryskám včetně podsvícených. Kvalitní trysky jsou ergonomicky rozmístěny a spolu se špičkovým zpracováním vířivky umožňují dokonalý zážitek z komplexní uvolňující hydromasáže. Některé modely jsou navíc osazeny vzduchovými tryskami. Silný blower jimi prosytí vodu ve vířivce miliony drobných bublinek, které příjemně hladí pokožku a okysličují ji. Osvětlené vodopády a fontánky jsou u většiny modelů nejen dalšími masážními prvky, ale dávají vodní zábavě další rozměr nad hladinou. Luxusní zážitek z relaxace budete vnímat všemi smysly např. díky chromoterapii – barevnému podsvícení hladiny až 18 LED body, aromaterapii a audio systému. Všechny funkce vířivky pohání špičková řídící jednotka kanadské značky Gecko. Intuitivní ovládání všech funkcí zajišťuje několik typů ovládání včetně mobilní aplikace. Součástí výbavy všech modelů je praktický termokryt.

Materiál a zpracování

Vířivé vany v naší nabídce jsou vyvíjeny a vyráběny v České republice a dalších státech EU s využitím těch nejlepších materiálů a špičkových technologií z USA, Kanady nebo Rakouska. Díky speciální konstrukci s výkonným ohřevem a vícenásobnou tepelnou izolací jsou vhodné pro celoroční venkovní využití i během teplot pod bodem mrazu. Na skořepiny všech modelů poskytujeme prodlouženou záruku 7 let.
 
Jde nám především o kvalitu, a proto věnujeme největší možnou péči zpracování a nejlepší péčí o vířivky během celého procesu výroby, Právě proto spolupracujeme s evropskými výrobci. Odborný personál a speciální technologie zajistí mimo jiné precizní vytvarování akrylátu, čímž se minimalizuje riziko následné deformace
 

Vybírejte dle svých požadavků z 5 produktových řad s odlišnou technickou specifikací, výbavou i designem

Řada MY LINE

Základní série pro relaxaci a hydromasáž
Produkty: Vířivky Mars, Jupiter, Pluto, Venus

Výbava a specifikace:
 • TLAČÍTKOVÝ OVLÁDACÍ PANEL. Snadné intuitivní nastavení všech funkcí vířivky a jejich kontrolu máte na dosah a doslova pod palcem díky elegantnímu, a hlavně přehlednému ovládacímu panelu. Stačí Vám jen 4 tlačítka a 1 prst. Kvalitní displej zůstává jasně čitelný i uprostřed slunného dne.
 • ÚDRŽBA VODY OZÓNOVÝM GENERÁTOREM. Ozón vyniká schopností ničit mikroorganismy. Je nejsilnějším oxidantem používaným k likvidaci organických i anorganických nečistot a k hygienickému ošetřování vody. Díky tomu snižuje spotřebu chemie pro úpravu vody až o 60 %, a šetří tak náklady na provoz vany.        
 • DŘEVĚNÝ RÁM. Smrkové dřevo je tradičním materiálem, který v sobě spojuje pro konstrukci rámu vyhledávané vlastnosti – výdrž a pevnost. Kvalitní impregnace ještě podporuje jeho životnost a odolnost. Navíc je snadno dostupné, což ještě snižuje pořizovací náklady.
 • IZOLACE POLYFOAM (1 cm). Snižuje tepelné úniky z prostoru vany, a tedy i náklady na ohřev vody. 
 • AUDIOSYSTÉM. Zabudované vodě i chemii odolné reproduktory (kromě modelu Miami)
 • PLUG & PLAY PŘIPOJENÍ DO SÍTĚ. Snadné řešení pro jedinou zásuvku 230 V (kromě modelu Venus)

Řada CITY LINE

Produkty: Vířivky Manhattan, Palermo, Malaga
Střední kategorie s rozšířenou komfortní výbavou.

Výbava a specifikace:
 • DOTYKOVÝ OVLÁDACÍ PANEL. Poskytuje komfortní a intuitivní kontrolu všech funkcí vířivky. Nabízí přehledné menu na barevném dotykovém displeji s úhlopříčkou 4,3“. Jediným prstem zvolíte například Vám příjemnou intenzitu masáže, barvu LED osvětlení nebo nastavíte mimo jiné i filtrační cyklus tak, aby výhodně využíval napájení nočním proudem, což znamená další finanční úspory.
 • OVLÁDÁNÍ PŘES WI-FI. Ideální podmínky pro relaxační lázeň nebo změnu automatického režimu nastavíte kdykoliv a odkudkoliv. Vyhřát vířivku na chalupě nebo naopak teplotu snížit klidně až po odjezdu? Díky ovládání pomocí wifi modulu a aplikaci v mobilním telefonu žádný problém. Budete mít dokonalý přehled a všechny funkce neustále pod palcem.
 • ÚDRŽBA VODY UV-C TECHNOLOGIÍ. Dezinfekce vody UV-C lampou je moderní hypo-alergenní metodou s úctyhodným účinkem. Odstraní až 100 % bakterií a virů, a přitom ušetří až 80 % nákladů na používanou chemii a snižuje tak na minimum také chemické aroma upravené vody. Budete si jen užívat zážitek z krystalicky čisté vody.
 • W-EC CIRKULAČNÍ ČERPADLO. Filtrací vody nejsou zatížena masážní čerpadla, ale zajišťuje ji speciální cirkulační čerpadlo. Proto je maximálně efektivní, má nižší odběr elektřiny, a navíc je velmi tiché. Pracovat může neslyšně třeba v průběhu noci, a ještě tak výhodně využívat napájení nočním proudem.
 • RÁM Z WPS DŘEVOPLASTU. Nejefektivnější volba materiálu. Dřevoplast vyvinutý speciálně pro vířivé vany značky Wellis nepodléhá korozi a odolává dalším nepříznivým vlivům a zajistí tak konstrukci rámu dlouhou životnost. Navíc se jedná o zcela bezúdržbový materiál.
 • IZOLACE POLYFOAM (2 cm) Snižuje tepelné úniky z prostoru vany, tedy i náklady na ohřev vody. Izolační vrstva 2 cm (dvojnásobná oproti řadě MyLine) výrazně sráží energetickou náročnost a ruku v ruce s tím i provozní náklady na minimum.          
 • AUDIOSYSTÉM SE SUBWOOFEREM. Tohle je jízda! Díky zabudovaným reproduktorům se subwooferem se dokonale ponoříte i do hudebního doprovodu a užijete si pořádnou basovou masáž. Audiosystém je odolný vodě i chemii.
 • AROMATERAPIE. Blahodárné uvolnění způsobené inhalováním aroma esenciálních olejů je známo po staletí. Díky tomuto principu dodává aromaterapie zážitku ve vířivce další rozměr. Zmáčknutím tlačítka prosytí vzduch nad hladinou některá z Vašich oblíbených vonných esencí a Vaše smysly Vás společně s fantazií zavedou například do borového háje nebo na louku plnou rozkvetlých levandulí.
 • PŘIPOJENÍ DO SÍTĚ 400 V


Řada OLYMPIC LINE

Produkty: Vířivky Apollo, Nyx, Minerva, Poseidon
Špičková řada vířivek české výroby pro božský relax.

Výbava a specifikace:
 • KVALITNÍ ČESKÁ VÝROBA. Pod neustálou kontrolou je precizní zpracování těch nejlepších materiálů. Cílem je extrémní spolehlivost a také na první pohled rozeznatelný moderní design.
 • AMERICKÉ PROUDOVÉ TRYSKY CMP. Zaručují vrcholnou kvalitu a funkčnost. Trysky jsou plně regulovatelné a dle modelu vířivky také podsvícené. Navíc jsou poháněny silnými hydromasážními čerpadly pro efektivní relaxaci.
 • BLOWER. Pohání vzduchové trysky, které u vybraných modelů plní vodu mikrobublinkami. Ty příjemně hladí pokožku a okysličují ji.
 • DOTYKOVÝ OVLÁDACÍ PANEL. Poskytuje komfortní a intuitivní kontrolu všech funkcí vířivky. Nabízí přehledné menu na barevném dotykovém displeji s úhlopříčkou 4,3“. Jediným prstem zvolíte například Vám příjemnou intenzitu masáže, barvu LED osvětlení nebo nastavíte mimo jiné i filtrační cyklus tak, aby výhodně využíval napájení nočním proudem, což znamená další finanční úspory.
 • OVLÁDÁNÍ PŘES WI-FI. Ideální podmínky pro relaxační lázeň nebo změnu automatického režimu nastavíte kdykoliv a odkudkoliv. Vyhřát vířivku na chalupě nebo naopak teplotu snížit klidně až po odjezdu? Díky ovládání pomocí wifi modulu a aplikaci v mobilním telefonu žádný problém. Budete mít dokonalý přehled a všechny funkce neustále pod palcem.
 • ÚDRŽBA VODY UV-C TECHNOLOGIÍ. Kromě ozonátoru zajišťuje dezinfekci vody také UV-C lampa (model Poseidon). Jedná se o moderní hypo-alergenní metodou s úctyhodným účinkem. Odstraní až 100 % bakterií a virů, a přitom ušetří až 80 % nákladů na používanou chemii a snižuje tak na minimum také chemické aroma upravené vody. Budete si jen užívat zážitek z krystalicky čisté vody.
 • ÚSPORNÉ CIRKULAČNÍ ČERPADLO (model Poseidon). Filtrací vody nejsou zatížena masážní čerpadla, ale zajišťuje ji speciální cirkulační čerpadlo. Proto je maximálně efektivní, má nižší odběr elektřiny, a navíc je velmi tiché. Pracovat může neslyšně třeba v průběhu noci, a ještě tak výhodně využívat napájení nočním proudem.
 • DŘEVĚNÝ RÁM. Přírodní materiál s extrémní povrchovou úpravou pro dlouhodobou celoroční odolnost vůči venkovním vlivům. Zajišťuje konstrukci vířivky dlouhou životnost.
 • KVALITNÍ IZOLACE snižuje tepelné úniky z prostoru vany, tedy i náklady na ohřev vody. Izolační vrstva 1 cm výrazně sráží energetickou náročnost a ruku v ruce s tím i provozní náklady na minimum.        
 • CENTRÁLNÍ A LED OSVĚTLENÍ. Další rozměr uvolňujícího zážitku z horké vířivé lázně dodá vířivce hra světel pod hladinou. Kromě centrálního osvětlení ji podpoří také bodové LED osvětlení.
 • PŘIPOJENÍ DO SÍTĚ dle modelu 230 V (Plug and play) / 400 V 


Řada PEAK LINE

Produkty: Vířivky Kilimanjaro, Everest
Top modely pro špičkový zážitek z dokonalé péče, uvolnění a luxusu.

Výbava a specifikace:
 • DOTYKOVÝ OVLÁDACÍ PANEL. Poskytuje komfortní a intuitivní kontrolu všech funkcí vířivky. Nabízí přehledné menu na barevném dotykovém displeji s úhlopříčkou 4,3“. Jediným prstem zvolíte například Vám příjemnou intenzitu masáže, barvu LED osvětlení nebo nastavíte mimo jiné i filtrační cyklus tak, aby výhodně využíval napájení nočním proudem, což znamená další finanční úspory.
 • OVLÁDÁNÍ PŘES WI-FI. Ideální podmínky pro relaxační lázeň nebo změnu automatického režimu nastavíte kdykoliv a odkudkoliv. Vyhřát vířivku na chalupě nebo naopak teplotu snížit klidně až po odjezdu? Díky ovládání pomocí wifi modulu a aplikaci v mobilním telefonu žádný problém. Budete mít dokonalý přehled a všechny funkce neustále pod palcem.
 • ÚDRŽBA VODY UV-C TECHNOLOGIÍ. Dezinfekce vody UV-C lampou je moderní hypo-alergenní metodou s úctyhodným účinkem. Odstraní až 100 % bakterií a virů, a přitom ušetří až 80 % nákladů na používanou chemii a snižuje tak na minimum také chemické aroma upravené vody. Budete si jen užívat zážitek z krystalicky čisté vody.
 • W-EC CIRKULAČNÍ ČERPADLO. Filtrací vody nejsou zatížena masážní čerpadla, ale zajišťuje ji speciální cirkulační čerpadlo. Proto je maximálně efektivní, má nižší odběr elektřiny, a navíc je velmi tiché. Pracovat může neslyšně třeba v průběhu noci, a ještě tak výhodně využívat napájení nočním proudem.
 • RÁM Z WPS DŘEVOPLASTU. Nejefektivnější volba materiálu. Dřevoplast vyvinutý speciálně pro vířivé vany značky Wellis nepodléhá korozi a odolává dalším nepříznivým vlivům a zajistí tak konstrukci rámu dlouhou životnost. Navíc se jedná o zcela bezúdržbový materiál.
 • IZOLACE POLYFOAM (2 cm) Snižuje tepelné úniky z prostoru vany, tedy i náklady na ohřev vody. Izolační vrstva 2 cm (dvojnásobná oproti řadě MyLine) výrazně sráží energetickou náročnost a ruku v ruce s tím i provozní náklady na minimum.          
 • AUDIOSYSTÉM SE SUBWOOFEREM A VÝSUVNÝMI REPRODUKTORY. Tohle je jízda! Díky zabudovaným výsuvným reproduktorům a subwooferu se dokonale ponoříte i do hudebního doprovodu a užijete si pořádnou basovou masáž. Audiosystém je odolný vodě i chemii.
 • AROMATERAPIE. Blahodárné uvolnění způsobené inhalováním aroma esenciálních olejů je známo po staletí. Díky tomuto principu dodává aromaterapie zážitku ve vířivce další rozměr. Zmáčknutím tlačítka prosytí vzduch nad hladinou některá z Vašich oblíbených vonných esencí a Vaše smysly Vás společně s fantazií zavedou například do borového háje nebo na louku plnou rozkvetlých levandulí.
 • SOPEČNÝ EFEKT (model Everest) Vrcholem luxusní řady PeakLine je model Everest. Honosí se proto také exkluzivní výbavou. Najdete v něm např. extrémně výkonnou trysku umístěnou na dně vany. Její síla zvedá hladinu, na kterou se pak můžete pohodlně položit a nechat své tělo masírovat uvolňující silou vulkánu.
 • KYSLÍKOVÁ TERAPIE (model Everest). Po zapnutí proudí do vody milióny mikrobublinek, které vodu obohatí až o 70 % větším obsah kyslíku. Mikrobublinky prostupují do pórů pokožky, čistí ji a obohacují kyslíkem pro rychlejší růst kožních buněk a jejich obnovu, zlepšují hydrataci suché kůže. Redukují vznik jizev a eliminují vrásky a příznaky ekzému. Mikrobublinky zůstávají pod hladinou déle a udržují teplo ve vaně, hlavně pak v okolí těla. Díky tomuto obklopení působí teplo po celém těle konzistentně a vytváří saunový efekt, který podporuje funkci kardiovaskulárního systému, rozpíná kožní póry a uvolňuje toxiny. Na hladině pak mikrobublinky po rozplynutí uvolňují záporně nabité ionty, které po vdechnutí zvyšují hladinu serotoninu, neutralizují volné radikály a navozují tak pocit klidu, uvolnění a zvyšují kvalitu spánku.          
 • PŘIPOJENÍ DO SÍTĚ 400 V    

Řada SWIM LINE

Produkty:  Danube, Amazonas a Rio Grande
Unikátní kompaktní propojení bazénu, fitness a wellness.

Výbava a specifikace:
 • DOTYKOVÝ OVLÁDACÍ PANEL. Poskytuje komfortní a intuitivní kontrolu všech funkcí vířivky (model Rio Grande má 2 ovládací panely). Nabízí přehledné menu na barevném dotykovém displeji s úhlopříčkou 4,3“. Jediným prstem zvolíte například Vám příjemnou intenzitu masáže, barvu LED osvětlení nebo nastavíte mimo jiné i filtrační cyklus tak, aby výhodně využíval napájení nočním proudem, což znamená další finanční úspory.
 • OVLÁDÁNÍ PŘES WI-FI. Ideální podmínky pro relaxační lázeň nebo změnu automatického režimu nastavíte kdykoliv a odkudkoliv. Vyhřát vířivku na chalupě nebo naopak teplotu snížit klidně až po odjezdu? Díky ovládání pomocí wifi modulu a aplikaci v mobilním telefonu žádný problém. Budete mít dokonalý přehled a všechny funkce neustále pod palcem.   
 • ÚDRŽBA VODY UV-C TECHNOLOGIÍ. Dezinfekce vody UV-C lampou je moderní hypo-alergenní metodou s úctyhodným účinkem. Odstraní až 100 % bakterií a virů, a přitom ušetří až 80 % nákladů na používanou chemii a snižuje tak na minimum také chemické aroma upravené vody. Budete si jen užívat zážitek z krystalicky čisté vody.
 • W-EC CIRKULAČNÍ ČERPADLA. Filtrací vody nejsou zatížena masážní čerpadla, ale zajišťuje ji speciální cirkulační čerpadlo. Proto je maximálně efektivní, má nižší odběr elektřiny, a navíc je velmi tiché. Pracovat může neslyšně třeba v průběhu noci, a ještě tak výhodně využívat napájení nočním proudem.
 • RÁM Z NEREZU. Nejpevnější rámová konstrukce s extrémní životností. Odolává korozi a zátěži až 8 tun.
 • IZOLACE POLYFOAM (2 nebo 3,5 cm). Snižuje tepelné úniky z prostoru vany, tedy i náklady na ohřev vody. Izolační vrstva 2 cm (dvojnásobná oproti řadě MyLine) výrazně sráží energetickou náročnost a ruku v ruce s tím i provozní náklady na minimum.
 • AUDIOSYSTÉM SE SUBWOOFEREM. Tohle je jízda! Díky zabudovaným reproduktorům se subwooferem se dokonale ponoříte i do hudebního doprovodu a užijete si pořádnou basovou masáž. Audiosystém je odolný vodě i chemii.
 • AROMATERAPIE. Blahodárné uvolnění způsobené inhalováním aroma esenciálních olejů je známo po staletí. Díky tomuto principu dodává aromaterapie zážitku ve vířivce další rozměr. Zmáčknutím tlačítka prosytí vzduch nad hladinou některá z Vašich oblíbených vonných esencí a Vaše smysly Vás společně s fantazií zavedou například do borového háje nebo na louku plnou rozkvetlých levandulí.
 • PLAVECKÝ W-FLOW PROTIPROUD. Programovatelný výkonný protiproud s relaxačními i tréninkovými režimy. Ne tryska, ale rovnou pořádný proud o šířce 50-60 cm, ve kterém snadno udržíte optimální plaveckou pozici. Zvolíte si pro trénink rychlost klidnější řeky nebo opravdu divokou vodu? Každopádně Vás čeká úctyhodný výkon protiproudu až 180 m3/h. A to je skutečná výzva i pro zkušené plavce. Své optimální tempo nebo program se změnami výkonu během tréninku si ale snadno nastaví každý! V základní výbavě je plavecký pás, který Vás během tréninku udržuje v optimálním středu proudu.
 • VOLITELNÉ VYBAVENÍ PRO KOMPLEXNÍ FITNESS A KARDIO TRÉNINK. Speciálně vyvinutá vesly a aquakolo pro dokonalé procvičení všech svalových skupin.
 • PŘIPOJENÍ DO SÍTĚ 400 V

Vzhled

Aby vířivka dokonale ladila s celkovým konceptem zahrady, terasy nebo interiéru, máte možnost volit z mnoha designových provedení (dle zvolené řady). 

MY LINE               3 barevné varianty skořepiny (model Miami jen stříbřitý mramor)
CITY LINE            3 barevné varianty skořepiny / 3 barevné varianty opláštění
PEAK LINE          6 barevných variant skořepiny / 3 barevné varianty opláštění
OLYMPIC LINE    2 barevné varianty skořepiny / 2 barevné varianty opláštění
SWIM LINE          skořepina v provedení stříbřitý mramor / 3 barevné varianty opláštění

Vybírejte zodpovědného prodejce

Akrylátovou vířivku Vám na přání dovezeme až k domu, sestavíme a odborně zprovozníme. Seznámíme Vás s péčí o vodu i vanu. A samozřejmě Vám také kdykoliv v budoucnu poskytneme případné servisní i provozní služby (např. zazimování a odzimování).  Pro nákup vířivky je podstatné zvolit prodejce, který obstojí i při vysokých nárocích na dokonalou funkčnost výrobků a také kvalitu poskytovaných služeb. Precizně zpracovaná vířivka Vám bude totiž sloužit řadu let, proto je dobré mít dlouhodobě kdykoliv po ruce spolehlivého partnera. Spolupracujeme jen se zkušenými a lety prověřenými dodavateli z EU. Ze svých nároků na kvalitu produktů neslevujeme ani za cenu možných úspor. Jednoznačně odmítáme kompromisy!

 

Přihlásit se
Uživatel nepřihlášený
Registrovat