Jak uniknout vedru? Skokem do bazénu. Nebo vstupem do vířivky či pod sprchu!

Jak uniknout vedru?  Skokem do bazénu. Nebo vstupem do vířivky či pod sprchu!
Jak si TEĎ HNED, BĚHEM JEDINÉHO DNE, můžu svoji zahradu vybavit bazénem či jinými „vodními atrakcemi“? Protože ne každý člověk si může dovolit luxusní, do země zapuštěný bazén, máme pro Vás několik tipů na fantastické osvěžení za „pár kaček“.

Bazény se snadnou a rychlou instalací
Jaká je nejjednodušší cesta ke koupání ve vlastním bazénu? Jsou to naše bazény SWING – nafukovací a rámové, kruhové i oválné. Z řady typů a rozměrů bazénů SWING si vyberete ten, který je pro Vás a Vaši zahradu nejlepší. Bazén sestavíte vmžiku a nepotřebujete k tomu vůbec žádné nářadí.

Novinka na českém trhu – rámový bazén SWING s elegantním designem ratanu. Stejně jako jiné rámové bazény i tento sestavíte za pár minut pomocí rychlospojek, napustíte vodou … a můžete okamžitě do vody

Další, vynikající alternativou rodinných bazénů jsou naše bazény AZURO VARIO. Ty mají robustní konstrukci z hlubokotažného ocelového plechu, proto jsou také zárukou mimořádně dlouhé životnosti. Jejich instalaci je možné zvládnout během jediného dne.

Bazény AZURO VARIO lze díky kruhovému nebo oválnému (na snímku) tvaru zakomponovat do každé zahrady.

Jejich výhodou je mimo jiné to, že je můžete částečně, nebo úplně zapustit do země. Dají se také zapustit do svahu. Nabízíme je v různých objemech, velikostech a v kruhovém či oválném provedení. Finální podobu bazénu si můžete dotvořit podle svého – například i díky výběru takové vnitřní fólie, jejíž design se Vám nejvíce líbí.

Skvělé a ekologické řešení: solární sprcha
Solární sprchy v posledních letech v u nás doslova „frčí“, poptávka zákazníků Mountfieldu po nich neustále roste. Představují totiž jednoduché, ekologické a zároveň finančně nenáročné řešení, jak se perfektně a příjemně osvěžit v tropických dnech.

Díky svým čistým liniím ladí solární sprchy s jakýmkoliv typem zahrad.

Tělo sprchy je vlastně zásobník, ve kterém se voda ohřívá sluncem – tedy zadarmo. Mountfield nabízí celkem 5 modelů sprch, všechny s moderním designem. Některé z nich mají dokonce tak elegantní vzhled, že se stanou klenotem každé zahrady.

Absolutní pohodička v nafukovací vířivce
Povznášející bublinková lázeň v nafukovací vířivce namasíruje a zároveň dokonale uvolní - proto si získává stále více příznivců všech generací. Nafukovací vířivku můžete umístit na zahradu nebo třeba pod pergolu.

Nafukovací vířivka - pro nádherné chvíle plné odpočinku, regenerace a radosti.

Nafukovací vířivky (nabízíme výběr ze 3 typů) slouží ke komplexní regeneraci těla i duše. Jejich integrovaný výkonný ohřev Vám umožní upravovat si teplotu vody podle Vašich přání, a to až do teploty 40 stupňů Celsia.