Když zásoby dříví, tak se ŠTÍPAČKAMI POWERLOG

Když zásoby dříví, tak se ŠTÍPAČKAMI POWERLOG

Topná sezona se nezadržitelně blíží a pro všechny majitele krbů či krbových kamen máme dobrou zprávu: Příprava palivového dříví už nemusí znamenat úmornou dřinu a nekonečné hodiny ve společnosti sekyry, kalače a klínu. S hydraulickými štípačkami PowerLog zvládnete zásoby dříví rychleji a pohodlněji, než byste čekali.

V naší nabídce naleznete čtyři výrobky nejvyšší kvality, které jsou ceněné pro svá technologická řešení, výkon a snadnou manipulaci. Horizontální varianta PowerLog 5 t vyhovuje uživatelům, kteří si občas přitopí v krbu nebo v kamnech, ale nejsou na palivovém dříví závislí. Tlak pěti tun rozpůlí až půlmetrová polena. Pro spotřebu větších objemů nabízíme tři vertikální štípačky PowerLog 6 t, Powerlog 8 t a PowerLog 10 t, o tlaku 6, 8 a 10 tun. Tyto stroje zvládnou více než metrová polena, ale snadno si poradí i s malými polínky okolo 20 cm. Variabilní konstrukce klínu dává na výběr, zda budete polena půlit, nebo čtvrtit.

Všechny naše modely jsou robustní celokovové konstrukce se snadným ovládáním, funkčními kolečky pro dokonalou mobilitu a výkonnými elektromotory, v případě vertikálních typů je navíc samozřejmostí tříúrovňový polohovatelný stůl, díky němuž lze zpracovávat polena v širokém rozpětí délky, dvojitý bezpečnostní úchop a zrychlený pohyb klínu, díky němuž zvládnete rozčvrtit 10 – 15 metrových klád za 15 minut. Obecně lze říci, že jsou štípačky až 5x rychlejší, než sekyra a kalač.

Štípačky si zákazníci pořizují pro ulehčení práce a na dlouhodobé využití. Proto byste měli vybírat to nejlepší na trhu. Nasadit sedmiletou záruční lhůtu si můžeme se vší zodpovědností dovolit právě díky vysoké kvalitě a spolehlivosti strojů PowerLog.
 

Hydraulické štípačky si hravě poradí i s metrovými poleny.

20130716-_MG_2003_2.jpg

Polena se dají vertikálními štípačkami půlit nebo čtvrtit.

20130716-_MG_1926.jpg

Na půlmetrová polena pak vystačí horizontální model PowerLog 5 t.

20130716-_MG_1829_cmyk.jpg