Proč je saunování IN? Protože vlastní saunu lze mít i doma!

Proč je saunování IN? Protože vlastní saunu lze mít i doma!

Nesnášíte mrazivé počasí a v zimních měsících hledáte každou příležitost k příjemnému prohřátí těla? Chcete víc udělat pro své zdraví? 

Pak je pro Vás domácí infrasauna tím nejlepším řešením. Například po návratu ze zimní procházky, z bruslení, lyžování se v ní rychle a dokonale prohřejete. To je ale pouhý začátek. Infračervené teplo, které infrasauny vyzařují, má totiž podle lékařů široké a velice pozitivní účinky na celý organizmus.

Pomáhá například posilovat imunitní systém a účinně  podporuje  léčbu  mnoha civilizačních onemocnění. Od revmatismu přes artritidu až třeba po kožní obtíže.  A věřili byste, že můžete při saunování i hubnout? Jen během krátkého půlhodinového posezení v kabině infrasauny lze  totiž spálit až 600 kcal!

Pořídit si vlastní infrasaunu a instalovat si ji v koupelně, v ložnici, v chodbě nebo zimní zahradě,  je překvapivě snadné. Pokud Vás toto téma zajímá, přečtěte si více a prohlédněte si naši novou kolekci kvalitních a esteticky vytříbených modelů pro rok 2017 ZDE. 

Pokud máte rádi klasickou finskou saunu s párou, můžete si dopřát i tento požitek. V našem sortimentu totiž najdete i více než desítku kvalitních a prověřených finských saun.

Ale ještě lepší bude, když navštívíte kteroukoliv z našich prodejen, kde si můžete vybrané modely podrobně prohlédnout, vstoupit do nich, posadit se, prostě si je vyzkoušet. A naši odborní specialisté Vám v případě zájmu pomohou i s výběrem modelu, který bude nejlépe splňovat všechny Vaše představy.Umístíte ji snadno i do velmi malého bytového prostoru. Infrasauna Mariana z přírodního kanadského jedlovce má 3 keramická topidla i třeba teplotní senzor. S povánoční slevou ji můžete nyní mít za pouhých 14 990 Kč. 


Další z novinek 2017, infrasauna Corinna se 7 karbonovými topidly včetně oblíbeného podlahového topidla. Je opět z kanadského jedlovce a z vnějšku obložena esteticky vytříbenými deskami MDF. Díky tomu snadno zapadne i do velmi moderních interiérů. V povánoční slevě vyjde jen na 20 990 Kč.

Luxusní model, který uspokojí i nejnáročnější uživatele. Infrasauna Tonga s dvojím prosklením a anatomicky tvarovanou lavicí má karbonová topidla, MP3 přehrávač i ionizátor. Ve výbavě 10 odstínů barevného osvětlení. Elegantní finskou saunu Flora 1 lze umístit i do rohu místnosti. Díky velkorysému prosklení působí vznešeně a přitom vzdušně a lehce. V interiéru má dvě na kříž a v různých výškách umístěné lavice z ušlechtilého  bezsukového dřeva osiky.