Menu Zavřít
+420 327 777 111 (volejte PO-PÁ 9-18 a SO-NE 9-17)
Posezonní servis zahradní techniky ušetří peníze i čas

Posezonní servis zahradní techniky ušetří peníze i čas

Letošní sezona byla z pohledu růstu trávy skutečně mimořádná. Sekalo se i několikrát týdně, od dubna až do těchto dní. Zahradní technika, ať už sekačky, traktory nebo křovinořezy, byly vystaveny obrovské zátěži. Zabrat dostaly motory, filtry, převodovky, nože, ložiska, převodovky a další součásti strojů. A proto je potřeba, aby dostaly prvotřídní péči v podobě posezonního servisu.
 
Posezonní servis zahradní techniky ušetří peníze i čas
Každý stroj by se měl v první řadě dokonale vyčistit. U sekaček či traktorů je potřeba vyměnit olej, zkontrolovat filtry, vyčistit je, případně vyměnit. Někteří šikovnější uživatelé sami zvládnou nabrousit nůž, ale problém už může nastat s jeho vyvážením, což je hodně důležité pro optimální sekání. Na tuto činnost už je lepší navštívit autorizovaný servis, stejně jako například na opravu a seřízení pojezdu či veškeré operace v motoru.
 
Když chcete mít jaro bez starostí, je dobré myslet na servis právě nyní. Hlavní výhodou je bezstarostná příprava stroje na novou sezónu. Na podzim je méně důležité, jak dlouhou dobu stráví v servisu, protože ho po sezoně nepotřebujete. Dostane ho zpátky po zevrubné prohlídce i kompletní údržbě opět v plné kondici a na jaře už nemusí nic řešit.
 
Posezonní servis Mountfield
Posezonní servis je nejlepší provádět tam, kde jste stroj koupili. Máte jistotu, že vaší sekačce, traktoru, bubnovce, křovinořezu, kultivátoru nebo pile stoprocentně rozumějí a mají na daný stroj všechny náhradní díly, pokud je potřeba nějaký vyměnit.
Posezonní servis zahradní techniky
V Mountfieldu právě probíhá akce Posezonní prohlídky zdarma. Co prohlídka zdarma obnáší? Například u benzinové sekačky s pojezdem jde o kontrolu vzduchového filtru, stavu hladiny oleje, zapalovací svíčky, funkce bezpečnostní brzdy, zkoušku těsnosti spalovacího prostoru, kontrolu otáček motoru, žacího ústrojí, uložení kol, kontrolu a dotažení šroubových spojů, klínového řemene, pojezdu a ovládacích prvků.

Za zvýhodněných podmínek pak servisní technici provedou případnou údržbu a slevy jsou i na motorový olej a náhradní díly. Oproti servisu v běžné sezoně ušetříte dost peněz. Posezonní servis se týká i elektrokol.
Po náročné sekací sezoně, jaká byla ta letošní, se vyplatí svěřit stroj do rukou profesionálů. A na jaře budete bez starostí.

Ostatní také zajímá

KRÁL ZAHRAD
KRÁL ZAHRAD
Nejlepší stroje na boj s travním peklem
Nejlepší stroje na boj s travním peklem
Příprava dřeva snadno a rychle
Příprava dřeva snadno a rychle