Vířivka Wellis Venus, Toskánské slunce

Kód: 3VAN0055
0
0
0
Míst k sezení
5
Míst k ležení
1
Rozměry
215 x 215 x 86 cm
Více
Trvale nedostupný produkt
Je nám líto, ale prodej skončil.
Níže uvádíme náhrady za tento produkt.
K produktu můžete potřebovat
Příslušenství Návody
Koupit na splátky
Vyberte si variantu, která vám nejvíce vyhovuje.
Např. 13 990 Kč + 10 x 13 990 Kč
Essox kalkulačka piktogram SPOČÍTAT
10 let záruka na strukturu skeletu

Záruka 10 let
na strukturu skeletu

Záruka 2 roky

Záruka
2 roky

Aktuální náhrady pro Vířivka Wellis Venus, Toskánské slunce

Technické parametry
Rozměry [cm] 215 x 215 x 86
Počet trysek 49
Míst k sezení 5
Ovládací panel Analogový
Výkon čerpadla 1x 2 HP (1x 1,5 kW) + 1x 2 HP (1x 1,5 kW)
Typ čerpadla 2rychlostní
Možnost volit intenzitu masáže Ano
Topidlo [kW] 3
Cirkulační čerpadlo Ne
Ozongenerator Ano
LED osvětlení 18 x LED
Aroma terapie Ne
Připojení Do svorkovnice (230V)
Audio systém Aquatic 2.0 (2x reproduktor)
Termo kryt Ano
Objem vody [l] 1 450
Hmotnost [kg] 330
Záruka 2 roky
Katalogové číslo 3VAN0055
3VAN0055
Celé parametry

Vířivá vana s kvalitní skořepinou ve třech variantách barevného provedení poskytuje šest ergonomických pozic. Je vyrobena z těch nejlepších materiálů, vybavena nejmodernějšími technologiemi a zasazena do dřevěného rámu opatřeného elegantním dřevoplastovým opláštěním. Barevné varianty skořepiny: bílá perla, stříbřitý mramor, toskánské slunce.
 
Díky špičkové řídicí jednotce přední kanadské společnosti Gecko a intuitivnímu tlačítkovému ovládacímu panelu máte během koupele snadné ovládání trysek, teploty vody nebo osvětlení snadno při ruce a doslova pod palcem.
 
Kromě relaxující hydromasáže nabízí také LED osvětlení s volitelným barevným tónem přesně podle Vaší nálady (chromoterapie) nebo zabudovaný audiosystém. Vodu dezinfikuje ozonový generátor (snižuje spotřebu chemie až o 60 %). Barevné varianty skořepiny: stříbřitý mramor, toskánské slunce, bílá perla. Vyrobena je v EU.

Varianta vířivky Venus:
Vystavena v prodejnách:
bila.jpgBílá perla
 
 
stribrna-1.jpgStříbřitý mramor
 
 
 

Pohodlí pro každého

Ergonomicky navržená pozice MYSEAT pro ležení nabízí uvolňující zážitek pro muže i ženy všech velikostí postavy i různé tělesné konstituce. Dokonalou hydromasáž si tak kromě Vás může  v pohodlné poloze a se stejnou intenzitou užít i kdokoliv z další rodiny nebo přátel.


Příjemný poslech!

Atmosféru relaxu doladí k dokonalosti ideálně zvolený hudební doprovod. Máte pro něj připravený zabudovaný audiosystém Mymusic 2.0. Jeho speciální vodě i chemii odolné reproduktory už čekají na signál z připojeného mobilního zařízení. Bude to romantika nebo pořádná jízda?


Špičkové materiály pro bezstarostný relax

Skořepina je vyráběna z těch nejlepších materiálů na trhu s využitím robotických technologií. Tvoří ji tři ekologicky neutrální vrstvy se speciálním vyztužením a izolací POLI-MAX ™. Vnější vrstva akrylátu LUCITE ACRYLICS® má antibakteriální úpravu Microban. Vnitřní vrstva ABS POLYMER vykazuje extrémní izolační vlastnosti, zvyšuje tuhost skořepiny a také odolnost proti nárazu. Na skořepinu proto poskytujeme záruku 7 let.


Elegantní ze všech úhlů

Nestačí nám perfektní vzhled skořepiny. Dbáme také na design kabinetu. Mimořádně kvalitní opláštění je z vysoce trvanlivého dřevoplastu v elegantní stříbrošedé barvě. Má povrch s příjemnou texturou a potěší i na pohled.


A ještě něco navíc!

Ve výbavě vířivé vany je také kvalitní termokryt. Ten chrání dokonale nejen vodu, ale i tělo vířivky. Je maximálně odolný proti rozmarům letního i zimního počasí. Je potažen kvalitní imitací kůže a vyznačuje se zvýšenou UV ochranou. Udržuje provozní náklady vířivky na minimální hodnotě a k tomu všemu ještě dobře vypadá.

Zobrazit celý popis

Hodnocení zákazníků (0)

K tomuto produktu ještě nikdo nenapsal žádnou recenzi.

Dotazy (0)

K tomuto produktu ještě nikdo nenapsal žádný dotaz.

Máte k výrobku nějaký dotaz?
Zeptejte se, my vám rádi odpovíme.