Životní prostředí

e_shop_image_uvody8_prostredi.jpgNaše společnost se zavazuje ve všech svých činnostech, ať už prodejních anebo servisních, k ochraně životního prostředí a k ekologické zodpovědnosti.

Dříve, než se rozhodneme zařadit nový stroj do naší nabídky, musí splnit náročná kriteria dlouhodobým testováním nejen z pohledu jeho spolehlivosti a funkčnosti, ale i z pohledu plnění evropských standardů vlivů na životní prostředí jeho provozem. Dbáme například na zavádění nových technologií pro snižování emisí ve výfukových plynech všech spalovacích motorů, pro snižování spotřeby a omezené odpařování paliva z benzinových nádrží.

Pro mazání řetězů motorových pil a vodících lišt našim zákazníkům nabízíme specielní oleje rostlinného složení, které jsou zcela biologicky odbouratelné, v přírodě beze zbytku rozložitelné, tedy maximálně šetrné k životnímu prostředí.

Všechna servisní a prodejní střediska Mountfield jsou zároveň sběrným místem zpětného odběru použitých baterií, olejů a elektrozařízení, které jsou určeny k jejich opětovnému využití, popřípadě k ekologické šetrné likvidaci.        

Přihlásit se
Uživatel nepřihlášený
Registrovat